Aizdevēji aizdod kredītu bez reģistrācijas maksas

Mūsdienās ātrie kredīti ir kļuvuši par ļoti populāru aizdevuma veidu galvenokārt tādēļ, ka tie ir nelieli īstermiņa aizdevumi, kas ir ērti noformējami, aizpildot kredīta pieteikuma anketu internetā, un ātri iegūstami, jo lielākā daļa nebanku aizdevēju kredītu 425 eiro apmērā piešķir pāris stundu laikā. Lai iegūtu ātro kredītu, reģistrējoties konkrētā kreditora mājaslapā, parasti ir nepieciešams pārskaitīt 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu. Kreditors tādā veidā pārbauda, vai kredīta pieteikuma anketā norādītais bankas konts ir pareizs, līdz ar to tas ir nozīmīgs faktors kredīta piešķiršanai. Tomēr, ko darīt, ja bankas kontā nav 1 eiro cents? Vai kredīts bez reģistrācijas maksas ir iespējams?

Kādā situācijā ir iespējams kredīts bez reģistrācijas maksas?

Nauda

Kredīts bez reģistrācijas maksas principā ir pieejams divās situācijās:

  1. Lielākā daļa nebanku kreditoru pieprasa 0.01 eiro reģistrācijas maksu, piesakoties aizdevumam pirmo reizi un reģistrējoties kreditora mājaslapā. Pēc reģistrēšanās kredītņēmējam tiek izveidots profils, kurā ir saglabāta visa norādītā informācija. Tas nozīmē to, ka, piesakoties ātrajam kredītam atkārtoti, reģistrācijas maksa nebūs jāveic;
  2. Piesakoties kredītam izvēlētā kreditora filiālē vai pie kāda no sadarbības partneriem – dažiem nebanku kreditoriem ir izveidotas filiāles, kurās var uz vietas pieteikties aizdevumam un to noformēt. Šādā situācijā atsevišķi kreditori neprasa 0.01 eiro reģistrācijas maksu.

Aizņemieties atbildīgi un gudri!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā