Aizdevumi tiešsaistē – cik lielu summu iespējams saņemt?

Ātrie kredīti ir ļoti populārs finanšu risinājums, turklāt tie pieejami ļoti plašā klāstā – tieši tādēļ ikviens var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Internetā iespējams noformēt dažāda apmēra aizdevumus – pieejami gan īstermiņa aizdevumi, gan arī patēriņa kredīti lielāku plānu realizēšanai. Ikviena aizdevēja mājaslapā pieejama informācija par maksimālo aizdevuma summu – kredīta limitu.

Kādi aspekti ietekmē kredītlimita lielumu?

Kredītlimits ir maksimālais kredīta apjoms, ko iespējams noformēt pie konkrētā aizdevēja. Tomēr tā pieejamību uzņēmums nosaka katram klientam individuāli. Individuālais kredītlimits tiek aprēķināts, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram:

Divi simti

  • Klienta maksātspēju. Izskatot pieteikumu, aizdevējs novērtē kredītņēmēja ienākumu līmeni. Jo lielāki ienākumi, jo lielāka aizdevuma summa ir pieejama;
  • Aizdevuma ņēmējakredītvēsturi. Aizdevējs noteikti pārliecināsies, kāda ir kredītņēmēja iepriekšējā pieredze. Ja kredītvēsture ir negatīva, ātrais kredīts internetā var netikt izsniegts;
  • Kredītdevēja noteikumus. Piemēram, katrs aizdevējs ir noteicis maksimālo kredīta summu. Tātad – ātrie aizdevumi, kas lielāki par šo noteikto summu, pie šī aizdevēja nav pieejami.

Jāņem arī vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, ātrais kredīts internetā visbiežāk pieejams mazākā apmērā, kā kredītu noformējot atkārtoti.

Kā atrast atbilstošu risinājumu?

Lai atrastu aizdevēju, kas piemērots Tavām prasībām, vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus, pievēršot uzmanību ne tikai pieejamai aizdevuma summai. Izdevīga kredīta noformēšanā svarīgs arī:

  • Atmaksas termiņš. Ja aktuāls īstermiņa ātrais kredīts, rēķinies, ka tas būs jāatmaksā 30 dienu laikā. Pieejama arī atmaksas termiņa pagarināšana, taču tas ir maksas pakalpojums;
  • Procentu likme. Šis faktors vistiešāk parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums. Draudzīgi noteikumi gaida vairāku aizdevēju jaunos klientus – pirmais kredīts tiek izsniegts pilnīgi bez maksas. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies;
  • Kredīta izsniegšanas laiks. Aizdevumiem var pieteikties jebkurā sev ērtā laikā, bet ātrie kredīti tiek izsniegti aizdevēja darba laikā. Visbiežāk pārskaitījums tiek veikts 10 – 15 minūšu laikā pēc kredīta apstiprināšanas, tomēr tas lielā mērā atkarīgs no banku darbības;
  • Vecuma ierobežojums. Liela daļa aizdevēju kredītus izsniedz personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu, taču ir arī izņēmumi.

Noformē aizdevumu vien dažu minūšu laikā

Kad esi izvēlējies labāko variantu, vari pieteikties aizdevumam. Tas izdarāms, reģistrējoties aizdevēja mājaslapā un sekojot tālākajām norādēm. Tas izdarāms vien dažu minūšu laikā, no jebkuras vietas Latvijā. Kredītņēmēju ērtībām ātrie aizdevumi pieejami arī ārpus ierastā darba laika – liela daļa aizdevēju strādā arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Ātrie aizdevumi var kļūt par labu risinājumu visdažādākajās situācijās, ja vien aizņemsies atbildīgi. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē tā nepieciešamo un vajadzīgo summu – neaizņemies vairāk kā vajadzīgs. Izvēloties vēlamo summu, ņem vērā arī aizdevuma atmaksas termiņu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā