Akumulators

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Baterijas darbības laiks ir atkarīgs no konfigurācijas, veiktajām operācijām un citiem faktoriem. Šis rādītājs parasti ir balstīts uz testēšanas rezultātiem. Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 9 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas. Maksimālā akumulatora kapacitāte samazina portatīva datora lietošanas laiku. Pašlaik datoros tiek izmantotas litija baterijas, kuras aizvietoja niķela baterijas. Ir jāņem vērā, ka portatīvo datoru baterijas mūža garums ir ierobežots. Ar laiku jauda samazinās, un nepieciešama kļūst akumulatora aizvietošana.

*Baterijas darbības laiks var samazināties atkarībā no portatīvā datora noslodzes tajā laikā, kad tiek izmantota baterija datora barošanai.

Baterijas

Baterijas tiek novērtētas pēc darbības laika stundās, padarot bateriju salīdzinājumu par vienu no vieglākajiem jautājumiem, iegādājoties klēpjdatoru. Kaut arī tas nav tik svarīgi tiem, kuri plāno izmantot savu datoru galvenokārt vienā vietā, tas ir ļoti svarīgi tiem, kas bieži atrodas ceļā, jo īpaši biznesa ceļotājiem. Bateriju kalpošanas laiks ir ļoti dažāds starp modeļiem un ražotājiem, tāpēc, ja Jūs bieži ceļojat ar portatīvo datoru, Jums noteikti jāpievērš uzmanība akumulatora darbības laikam. Vairums bateriju darbosies no 2 līdz 6 stundām, lai gan ir arī baterijas, kas darbojas ilgāk. Šāda baterija tomēr būs smagāka un līdz ar to arī lielāka. Jums jāapzinās, ka ražotāja norādītais baterijas darbības laiks ir optimālos apstākļos un faktiskie rezultāti var atšķirties atkarībā no lietošanas. DVD atskaņošana izmantos vairāk enerģijas nekā, piemēram, izklājlapas izveidošana Excel.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā