APPLE iPhone viedtālruņi

Lai gan kopš pirmās šo tālruņu parādīšanās 2007. gadā ir pārdoti vairāk nekā 500 miljoni iPhone, šie viedtālruņi vēl joprojām ir statusa simbols dažās iedzīvotāju grupās. Lietotāji izceļ to parocīgumu un ērto saskarni (iOS operētājsistēma labu laiku – daži domā, ka vēl joprojām – bija priekšā Android), bet aplikāciju veidotāji sūkstās par striktajiem noteikumiem, kam jāpielāgojas, lai viņu aplikācijas tiktu pieņemtas kompānijas App Store.

Kur nopirkt APPLE iPhone lētāk?

Apskatīt

Īsumā par svarīgāko

  • Pirmais iPhone tika izlaists 2007. gada 29. jūnijā;
  • Jaunākā iPhone versija ir 6; tā tika izlaista 2014. gada septembrī;
  • Latvijā jaunāko iPhone tirgo Tele 2, lai gan iepriekšējās versijas šeit tirgoja LMT;
  • Latvijā iPhone telefoni ir dārgāki, nekā citās Eiropas valstīs.

iPhone iespējas

iPhone viedtālruņi ir mūsdienīgi, tagad arī lieli un diezgan lokani. Skārienjūtīgais ekrāns labu laiku bija viens no galvenajiem iPhone trumpjiem — gaišs, ātri nomainās, kā arī precīzi atbild uz lietotāja žestiem. Lai gan tagad arī citi telefonu ražotāji piedāvā konkurētspējīgas alternatīvas, statistika šķeļ gaismu uz iPhone prestižu un pieprasītību: 2010. gadā, kad Apple pārdeva 4% no visas pasaules viedtālruņiem, viņu ienākumu daļa pārsniedza 50%.

iPhone tiek uzskatīts par produktu, kas Apple no nīkuļojošas, dizaineru datoru tirgojošas kompānijas pārtaistīja par tirgus milzi. iPhone revolucionārais telefons tika (neveiksmīgi) kopēts, tā cena zākāta, taču beigu beigās tā prestižs bija tik liels, ka pārgāja arī uz citiem Apple tirgotajiem produktiem — piemēram, planšetdatoriem.

Latvijā iPhone var iegādāties divos Tele 2 veikalos Rīgā, lai gan šķiet, ka lielākā daļa iedzīvotāju vai nu pasūta “atbloķētus”, tas ir, konkrētam operatoram nepiesaistītus telefonus no ārzemēm, vai arī iegādājas otro jaunāko versiju. Ar iPhone ienākšanu Latvijas tirgū saistās daudz neskaidru lietu; piemēram, iPhone 5. versija tika apzināti atstāta ārpus Latvijas tirgus, kad tas ienāca gan Igaunijas, gan Lietuvas tirgū.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā