Asus portatīvie dartori

Asus portatīvie datori šobrīd ir vieni no populārākajiem ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Asus aptver vispasaules tirgu, ražojot visdažādāko klašu un cenu kategoriju modeļus. Šie datori īpaši izceļas ar savu dizainu, pie kura tiek piestrādāts pat viszemākās cenu kategorijas modeļiem.

Ražotāja Asus piedāvātos portatīvos dators varētu sarindot vairākās kategorijās, pēc to svarīgākajām īpašībām un efektīvāka pielietojuma.

Asus portatīvie dartori

Universālie portatīvie datori – šajā grupa varētu ierindot pārstāvjus no Asus datoru sērijām K, un X. Tiem raksturīgs izturīgs alumīnija korpuss, kas īpaši svarīgi ir tad, ja dators tiek bieži pārvietots. Asus universālie portatīvie datori ir aprīkoti arī ar ice coll tehnoloģiju, kas nodrošina vēsu darba virsmu un patīkamu strādāšanu. Šādus datorus iespējas iegādāties sākot no 260 eiro, taču lētākie modeļi nebūs ar alumīnija korpusu un Ice cool tehnoloģiju, taču tiem ir citas universālo datoru priekšrocības, piemēram ergonomiska klaviatūra.

Mobilie portatīvie datori – šajā grupā varētu ievietot UX sērijas vieglos un kompaktos modeļus, turklāt šīs grupas pārstāvji izceļas ar īpaši ilgu baterijas darbības laiku. Mobilās klases portatīvie datori ir viegli pārvietojami, tāpēc tie vislabāk kalpos tiem, kuru dzīve saistīta ar nepārtrauktu kustību.

Multimēdiju datori – šo kategoriju pārstāv visi N sērijas datori, kuri aprīkoti ar attēlu aplūkošanas sistēmu sparti nVidia GeForce . Tie ir īpaši jaudīgi  un daudzfunkcionāli datori.

Spēļu portatīvie datori – šo kategoriju pārstāv īpaši izstrādātā Asus G sērija. Kaut arī spēlēm vairāk piemēroti ir stacionārie datori, ražotājs ir radījis speciālu portatīvo datoru sēriju, kas nodrošināta ar jaudīgu aparatūru.

Dizaina datori – īpaši stilīgi ērti lietošanai, tā varētu raksturot šīs kategorijas VX7 un Bamboo sērijas portatīvos datorus. Šos sēriju datoru korpusi ir ne tikai skaisti, bet arī noturīgi pret ārējiem bojājumiem.

Asus rūpējas par to lai piedāvājumu klāsts būtu plašs un ikviens varētu atrast portatīvā datora modeli, kas atbilst tā noteikumiem un lietošanas paradumiem, turklāt ražotājs cenšas saglabāt sabalansētu cenas un kvalitātes attiecību.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā