Asus Transformer Book T100CHI-FG003B dators

Asus Transformer Book T100CHI-FG003B ir viens no Transformer Book T100CHI sērijas modeļiem. Šis 10.1” portatīvais dators ir ar pilnībā atdalāmu skārienjūtīgu ekrānu, kas ļauj to izmantot kā planšetdatoru. Tas sver tikai 0.57 kilogramus, tāpēc būs labs pavadonis ceļojumos un pārbraucienos. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kādos gadījumos varētu izšķirties par labu šī planšetdatora/portatīvā hibrīda iegādei.

Asus portatīvie dartori

Asus Transformer Book T100CHI-FG003B

Asus Transformer Book T100CHI-FG003B ekrāns ļoti labi atbild pieskārieniem, turklāt tam ir ļoti augsta izšķirtspēja, kādu esam pieraduši sagaidīt no augstākās raudzes planšetdatoriem. Par cieto disku funkcionē 64 GB SSD disks, kas, protams, ir diezgan maz, tomēr nodrošina pilnīgi klusu darbību, kā arī tomēr ļauj glabāt diezgan daudz mediju failu. Tas ir pietiekami labi savienojams ar citām ierīcēm, ko nodrošina HDMI ports un micro USB pieslēgvieta, savukārt zemais strāvas patēriņš nozīmē ne tikai zemākus elektrības rēķinus, bet arī ilgāku darbību bez uzlādes. Asus Transformer Book T100CHI-FG003B ir aprīkots ar divām kamerām, kas ļauj gan ērti sazināties caur Skype, gan uzņemt visnotaļ kvalitatīvas bildes ar 5 MP kameru, kas atrodas datora aizmugurē.

Šī datora relatīvi augsto veiktspēju nodrošina Atom Z3775 1.46GHz procesors. Tāpat Asus Transformer Book T100CHI-FG003B nāk komplektā ar Windows 8.1 operētājsistēmu un 3 gadu garantiju. Tā ir laba dāvana gan studentiem, gan uzņēmīgiem cilvēkiem, kam bieži gadās ceļot. Tiesa, ka ofisa lietošanai tam būs vienkārši pārāk maz pogu, turklāt USB porta neesamība ir smags kompromiss, jo šādā gadījumā jāpaļaujas uz to, ka viss vajadzīgais būs pieejams internetā – taču mūsdienās, kad viss tiek glabāts “mākonī”, piemēram, DropBox programmā, tas nav pārāk liels šķērslis. Savienojamību, piemēram, ar bezvadu pelēm vai austiņām nodrošina Bluetooth tehnoloģija.

Kam noderēs Asus Transformer Book T100CHI-FG003B?

Mūžīgais jautājums ar šāda tipa datoriem ir – vai tas pietiekami labi funkcionē gan kā planšete, gan kā portatīvais dators, lai to vispār būtu vērts iegādāties? Šajā gadījumā Asus ražotāji ir pieņēmuši dažādus kompromisus, lai modelis atšķirtos no tā, ko parasti var redzēt tirgū – un šajā gadījumā atšķirība tiešām ir tikai uz labo pusi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā