Bizness ar kredītu

Uzsākot biznesu ar kredīta palīdzību, pastāv lielāks risks tam, ka bizness varētu neizdoties. Lai varētu iesākt, biznesu aizņemoties kredītu, vispirms ir jābūt labam biznesa plānam un skaidram redzējumam par to, kā bizness varētu attīstīties nākotnē. Vēlams ir arī biznesa priekšzināšanas un iepriekšēja pieredze. Tomēr pastāv dažādas iespējas saņemt kredītu vai līdzfinansējumu savam uzņēmumam. Kā piemēram viens no tiem ir bankas līdzfinansējums, jau esošiem un topošiem uzņēmējiem, kas nodarbojās ar uzņēmējdarbību ne ilgāk kā 3 gadus.

Programmas galvenais mērķis ir atbalstīt topošos uzņēmējus Latvijā un veicināt saimnieciskās darbības attīstību Latvijas teritorijā. Uzņēmējiem ir iespēja saņemt 7200 eiro finansējumu bez līdzmaksājuma, kā arī naudas summu līdz 86 000 eiro ar līdzfinansējumu 10% apmērā. Tas ir daudz labāks veids kā iesākt biznesu, jo gadījumā ja tiek izpildīti visi nepieciešamie nosacījumi šī biznesa izveidošanai un uzsākšanai, tad nauda atpakaļ nav jāatmaksā. Atšķirībā no parasta ilgtermiņa aizdevuma tas ir daudz labāks veids kā attīstīt savu uzņēmumu un neveiksmes gadījuma nepalikt milzīgos parādos.

Šāda veida programmām protams, ir dažādi ierobežojumi, kas ir jāievēro, pretējā gadījumā finansējumu nebūs iespējams saņemt. Aizliegts ir veikt zivju audzēšanu, zvejniecību, zivju un vēžveidīgo pārstrādi, lauksaimniecības produktu apstrādi un ražošanu, alkoholisko dzērienu ražošanu un izplatīšanu, kā arī tabakas tirdzniecību. Nedrīkst veikt nekādas darbības saistībā ar azartspēlēm un derībām un ir aizliekts veikt operācijas ar nekustamo īpašumu pirkšanu un pārdošanu. Iemesli, kāpēc varētu tikt atteikts finansiālais atbalsts, ja projekta veicējs dibina firmu ar mērķi saņemt finansiālo atbalstu, neveidojot jaunradīto vērtību un ja patiesais biznesa veicējs un labuma guvējs nav pašas programmas dalībnieks, bet tā vietā kāda cita persona.

Tuvāka informācija: http://www.zuz.lv/vai-uzsakt-biznesu-ar-kredita-palidzibu

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā