Brendijs

Ararat brendijs.

Ararat 3* ir izgatavots no augstas kvalitātes konjaka spirtiem, kuru vidējais vecums ir 3 gadi. Brendijam ir liels pieprasījums, tas savaldzina ar maigumu, garšu pustoņu harmoniju un augstās kvalitātes Armēņu brendiju unikālo aromātu. Lazdu riekstu svaigās garšas toņi. Lieliski piemērots pusdienām vai viesībām.

Šim brendijam tiek piešķirts visā pasaulē pazīstama Ararata kalna nosaukums, kur Noasa šķirsts uzņēma visus izdzīvojušos pēc Grēku plūdiem. Ararata kalns — Armēnijas nacionālās kultūras galvenais simbols, dzīvotspējas avots un īpaša lepnuma objekts. Ararata apkārtne — reģions, kur izvietojas senākie pasaules vīnu dārzi.

Izcelsme: Armēnija, Ararata ieleja.
Krāsa: saulaini dzintara.
Aromāts: lazdas riekstu ar vaniļas pustoņiem.
Garša: svaiga jauneklīga garša ar ziedu un vaniļas toņiem.

Ararat 5* – tas ir piecgadīgas nogatavināšanas labi sabalansēts brendijs ar izteiktu vaniļas un ozolkoka pustoņu piegaršu. Brendijam ir liels pieprasījums, tas savaldzina ar maigumu, garšu pustoņu harmoniju un augstās kvalitātes Armēņu brendiju unikālo aromātu. Lazdu riekstu svaigās garšas toņi. Lieliski piemērots pusdienām vai viesībām.

Šim brendijam tiek piešķirts visā pasaulē pazīstama Ararata kalna nosaukums, kur Noasa šķirsts uzņēma visus izdzīvojušos pēc Grēku plūdiem. Ararata kalns – Armēnijas nacionālās kultūras galvenais simbols, dzīvotspējas avots un īpaša lepnuma objekts. Ararata apkārtne – reģions, kur izvietojas senākie pasaules vīnu dārzi.

Izcelsme: Armēnija, Ararata ieleja.
Krāsa: gaiša dzintara.
Aromāts: sausas lazdas ar vaniļas un kanēļa pustoņiem.
Garša: svaiga jauneklīga garša ar ziedu un vaniļas toņiem.

Аrarat Ahtmar — viens no augstas kvalitātes Armēnijas marku brendijiem, pēc kuriem ir liels patērētāju pieprasījums, tiek gatavots no 1967.gada. Brendijs tiek ražots kupāžas veidā, sajaucot kopā dažādo 10 gadīgas nogatavināšanas konjaku spirtu (vairāk par 12 šķirnēm).

Šī brendija nosaukums — par godu Vana ezera salai, kur atrodas grandiozs X gadsimta templis “Svēta Krusts”, un senai leģendai par traģisko mīlestību.

Raksturīga maiga garša un piesātināta buķete. Aromātā jūtama vaniļas un augļu, upeņu un rozīņu toņi. Izteikta garša ar patīkamiem apelsīnu un citrona toņiem. Dzerot var izjust maigu aromātu, kas atšķiras no tradicionālajiem.

Lieliska dāvana Jūsu draugiem. Labs kokteiļu pamata komponents. Izsmalcinātais gremošanas uzlabošanas līdzeklis.

Ararat Nairi – Armēnijas brendiju zvaigznāju starpā ieņem savu goda vietu un ir viens no labākiem pasaules brendijiem. Tas tiek ražots no 1967.gada un tā kupāžas sastāvā ir 10-70 gadīgas nogatavināšanas 18-20 dažādi augstās kvalitātes konjaka spirti.

Ararat Nairi raksturo caurspīdīga tumša dzintara krāsa ar sarkankoka pustoņiem un aromātu, kurš savieno sevī veca portvīna un ciedra toņus. Karamelizēto augļu (apelsīnu un bumbieru) garša un muskatrieksta toņi aptver aukslējas, atstājot patīkamu un ilgstošu garšas sajūtu.

Izbaudiet labāko no Armēnijas brendijiem, atklājot sev šī nacionālā meistardarba smalko aromātu, kurš nosaukts par godu valstij.

Nepārspējams gremošanas uzlabošanas līdzeklis, labi savienojams ar liela formāta cigāriem. Ararat Nairi – tā ir prestiža dāvana īpašam gadījumam

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā