Dell portatīvie datori

Kompānija Dell jau vairākus gadus stabili atrodas apjomīgāko datoru ražotāju trijniekā un turpina priecēt datoru lietotājus ar augsto kvalitāti un jaunākajiem tehnoloģiju uzlabojumiem.

Dell ražotie portatīvie datori ir kvalitatīvi un tie pieejami visdažādākajās cenu grupās. Dell portatīvo datoru interneta pārlūkošanai un standarta ofisa programmu darbināšanai jūs varat iegādāties sākot no 290 eiro, turklāt šiem datoriem tiek dota ražotāja garantija, kas parasti darbojas 2 gadus pēc pirkuma veikšanas.

Dell portatīvie datori

Dell portatīvos datorus var iegādāties internetā, turklāt internetā pieejamo datoru cenas parasti ir zemākas nekā veikalos un jums ir iespēja ietaupīt. Viena no interneta iepirkšanās pozitīvākajām īpašībām noteikti ir tā, ka te pat internetā jūs varat salīdzināt dažādu datoru modeļu galvenos parametrus un izlasīt visas atsauksmes par to darbību, kuras snieguši gan Latvijas, gan ārzemju lietotāji.

Apskatot Latvijas lietotāju atsauksmes par Dell portatīvajiem datoriem var secināt, ka šis firmas datorus izvēlas patiešām daudz iedzīvotāju un lielāka daļa no tiem, ir apmierināta ar datoru kvalitāti. Biežākās sūdzības Dell lietotāju vidū ir par mehāniskiem defektiem jeb eņģes nosedzošo plastmasu izlūšanu, kas raksturīga tieši vecajiem datoru modeļiem. Skatoties uz jaunajiem Dell datoru modeļiem var redzēt, ka ražotājs š defektu ir ņēmis vērā, un tas ir izlabots.

Dell šobrīd ražo vairākas portatīvo datoru sērijas un 1 planšetdatoru sēriju:

  • Inspiron – datori ikdienas lietošanai. Šiem datoriem pieejami visdažādākie ekrānu izmēri, turklāt daži no tie ir ar skārienjūtīgo funkciju.
  • XPS – jaudīgs dators ar HD, kas pieejams ar 12,5 līdz 15,6 collu HD displejiem.
  • Alienware – īpaši izstrādāti portatīvie datori spēlēm
  • Vostro – portatīvie datori vienkāršai lietošanai ofisos. Tos ir vienkārši konfigurēt.
  • Latitude 10 tablet – Dell planšetdators

Ražotājs ir izstrādājis arī speciālus Ultrabooks datorus, kas ir viegli, mobili un ļoti jaudīgi. Šo datoru ražošanā tie izmantotas jaunākas tehnoloģijas un kvalitatīvākie materiāli, kas sniedz šiem datoriem ne tikai lielisku veiktspēju, bet arī kvalitāti un garantiju pret bojājumiem.

Dell portatīvais dators ir drošs pirkums un labs ieguldījums nākotnei.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā