E-grāmatu lasītāji

E-grāmatas ir jaunākas paaudzes grāmatas, kuras netiek iespiestas papīra formātā un ir pieejamas elektroniskā veidā. Lai e-grāmatas varētu lasīt tāpat, kā parastu papīra grāmatas un tās būtu viegli pārnēsājamas ir nepieciešams speciāls e-grāmatu lasītājs.

E-grāmatu lasītājs ir kompakta un viegla ierīce, kas darbojas ar uzlādējama akumulatora palīdzību, līdz ar to e-grāmatu ir iespējams ievietot somiņā vai pat palielākā kabatā un doties ikdienas gaitās, turklāt akumulatora darbības laiks pēc uzlādēšanas parasti ir aptuveni 1 mēnesis. Vienā e-grāmatu lasītājā ir, iespējams, ievieto vairākas grāmatas, kuras papīra formātā svērtu daudzus kilogramus, taču e-grāmatu lasītājs sver vien nieka 200 gramus.

Šīs ierīces ekrāns ir speciāli izveidots tā, lai tas nebojātu acis – tas nerada spožu apgaismojumu. Atšķirībā no datoru, planšetdatoru un mobilo telefonu ekrāniem, e- grāmatas ekrāns ir radīts tā, lai tajā nerastos atspīdums, līdz ar to grāmatas ir iespējams lasīt arī atrodoties spožā saules gaismā.

Galvenās atšķirības e-grāmatu lasītāju vidū slēpjas atmiņas kapacitātē un akumulatora darbības ilgumā, kas arī nosaka lasītāja cenu. Mūsdienās šiem lasītājiem tiek pievienotas dažādas papildus funkcijas, kas ļauj klausīties audio grāmatas un mūziku, kā arī skatīties video, protams, papildus funkcijas ari mazliet palielina e-grāmatu lasītāja cenu, taču ļauj šo ierīci izmantot ne tikai grāmatu lasīšanai.

E-grāmatas iespējams iegādāties daudzajos interneta e-grāmatu veikalos, kā arī lejuplādēt par brīvu, turklāt, lai to izdarītu, jums nekur nav jādodas – to visu var izdarīt ar e-grāmatu lasītāja palīdzību. Laikam ejot e-grāmatas ir kļuvušas ļoti populāras, līdz ar to pieejamo grāmatu klāsts ir ļoti plašs, turklāt tās pieejamas visdažādākajās valodās.

Mūsdienās grāmatas ir visai dārgas un ieejot grāmatnīcā ne vienmēr varam atļauties iegādāties vairākas grāmatas uzreiz. E-grāmatu lielākais pluss ir tas, ka tās ir krietni vien lētākas un par vienas parastās grāmatas cenu, jūs bieži vien varēsiet iegādāties vairākas e-grāmatas vai pat lejuplādēt tās bez maksas.

E-grāmatu lasītājus, īpaši plašā klātā, atradīsiet interneta veikalos.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā