Filtri

“Filtron” (Polija)
WIX-FILTRON ir automašīnu filtru, dzinēja iekārtu ražotājs un piegādātājs. Kompānija savu darbību uzsākusi 1982. g. Uzņēmums pieder starptautiskajam auto rūpniecības koncernam AFFINIA Group (ASV). Kompānijā tiek ražota produkcija gandrīz visām automašīnām. Filtron ir pirmā kompānija Polijas filtru grupā, kas iedibināja kvalitātes vadības sistēmu, kas atbilst ISO/TS 16949 standartiem un vides pārvaldības sistēmai ISO 14001. Uzņēmums ir ieguvis “Polijas Biznesa Līderu” titulu un bijis “Polijas Kvalitātes Apbalvojumu” finālists. Šodien WIX-FILTRON ir lielākā un iespējams modernākā Polijas-Amerikas sabiedrība, kas specializējas gaisa, eļļas, degvielas, putekļu, hidraulisko un rūpniecisko filtru ražošanā un piedāvājumā.

“SCT” (Vācija)
Uzņēmums izveidots 1993. gadā. SCT-Vertriebs GmbH ir pasaulē vadošais dažādu auto iekārtu produktu piedāvātājs. SCT, lietojot savas reģistrētās preču zīmes Mannol, SCT un SCT-filter, tirgošanā piedāvā dzinējus, pārnesumkārbas, rūpnieciskās eļļas, eļļošanas līdzekļus un degvielas piedevas, auto apkopes līdzekļus, auto piederumus, filtrus, siksnas, lampiņas, logu tīrītājus, bremžu uzlikas. SCT-Filter preču zīme piedāvā vairāk nekā 1300 dažādus filtru veidus smagajām automašīnām, vieglajām automašīnām un agrokultūras iekārtām

“Gambera” (Lietuva)
USlēgtā akciju sabiedrība “GAMBERA” izveidota netālu no Dovainoņu (Dovainoniai) dzīvesvietas. Uzņēmumā strādā uzņēmīgs, jauns, enerģisks un atbildīgs kolektīvs. Uzņēmums nodarbojas ar vieglo automašīnu gaisa filtru ražošanu un tirdzniecību. Filtru kvalitāti, neraugoties uz to, ka tā tiek pārbaudīta ražošanas laikā, atzinīgi novērtē liels daudzums autovadītāju visā Eiropā. Ražojuma kvalitāte pilnībā atbilst normatīvajiem dokumentiem IST 5898266-001:2000. Gaisa filtru kvalitāte apstiprināta arī ar Krievijas sertifikātu Nr. POCC LT.MC03.B00768, kas izdots OSPT NATI 02.06.2003. Sabiedrības ražojumi ir izplatīti visā Lietuvā un arī aiz tās robežām: Latvijā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā u.c. Uzņēmuma īpašnieks un direktors ir Jons Birbils (Jonas Birbilas).

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā