Hewlett Packard EliteBook 755 G2

Hewlett Packard EliteBook 755 G2, 15.6″, AMD A8 Pro-7150B 1.9GHz, 4GB, 500GB, Win7 Pro 64bit.

Uzzināt vairāk par datoru

15.6″, LED AntiGlare, A-Series A8-7150B, 1.9GHz, 4 GB, 500 GB, N/A, HD 1366×768, Windows 7 Pro x64, ENG, 2.00 kg, Nav optiskās iekārtas.

Hewlett Packard EliteBook 755 G2 apraksts

Hewlett Packard EliteBook 755 G2

Mūsdienās gandrīz ikvienam pieder portatīvais dators. Tas vairs nav greznība, jo tagad ir daudz labu un lētu portatīvo datoru, kas pieejami tirgū. Ar pamatinformāciju un pētījumiem, Jūs varat atrast perfektu portatīvo datoru, kas atbildīs Jūsu personīgajām vajadzībām, vēlmēm un budžetam! Zemāk piedāvājam iepazīties ar perfekto Hewlett Packard EliteBook 755 G2.

Jaudīgu biznesa klases portatīvais dators ar A-Series A8-7150B, 1.9GHz četru kodolu procesoru un 4 GB DDR3L 1600 MHz operatīvo atmiņu, kas nodrošinās augstu veiktspēju visās lietojumprogrammās prasīgiem lietotājiem. Galvenā četru kodolu procesora priekšrocība ir spēja darbināt neskaitāmas programmas, utilītas un atvērtus dokumentus vienlaicīgi, saglabājot stabilitāti un ātrdarbību visā lietošanas laikā. Biznesa klases datora elegantais dizains un kvalitatīvais inženiertehniskais izpildījums akcentēs tā īpašnieka lietišķo raksturu.

Anti-Glare ekrāna pārklājums nodrošina lielisku attēla pārskatāmību gaišos apstākļos, novēršot nepatīkamo atspīdumu un ļaujot netraucēti veikt nozīmīgus uzdevumus.

 • Windows 7 Pro x64 apliecina to, ka šis dators ir 100% gatavs darbam. Sāciet to lietot uzreiz pēc ieslēgšanas, par legālas programmatūras uzinstalēšanu ir parūpējies ražotājs.
 • USB 3.0 nodrošina zibenīgu datu apmaiņu starp datoru un moderniem ārējiem diskiem un zibatmiņām, kas atbalsta USB 3.0 pieslēgumu.
 • Bluetooth bezvadu perifērijas ierīču savienojums modernāko viedtālruņu, bezvadu peļu un klaviatūru pieslēgšanai.

Vairāk par Hewlett Packard EliteBook 755

Uzzināt vairāk par datoru

 • Šī portatīvā datora procesors A-Series A8-7150B, 1.9GHz nodrošina veiktspēju vienkāršiem ikdienas uzdevumiem, tādiem kā interneta pārlūkošana, darbs ar dokumentiem, filmu un mūzikas baudīšana, foto apstrāde un sākuma līmeņa 3D spēles.
 • Standarta apjoma 4 GB 1600 MHz operatīvā atmiņa vienlaicīgam darbam ar vairākām programmām.
 • 500 GB 7200 rpm lielais cietais disks – iespaidīga daudzuma fotogrāfiju, dokumentu, mūzikas un filmu failu glabāšanai.
 • Moderna bezvadu WiFi 802.11 b/g/n pieslēguma tīkla karte, kas atbalsta pašreiz populārākos rūterus un datortīklus.
 • Ekrānā integrēta interneta kamera ērtai čatošanai Skype tīklā vai izmantojot citu video saziņas programmatūru.
 • Pieslēgvieta D-Sub, vecākas paaudzes monitoru un projektoru pievienošanai.
 • Par ētru fotogrāfiju kopēšanu no digitālās fotokameras parūpēsies iebūvētais SD karšu lasītājs.
 • Integrēta Stereo skaļruņu sistēma mūzikas un filmu baudīšanai.
 • Klaviatūra ir aprīkota ar pilna izmēra ciparnīcu (numpad)
 • 15.6″ LED AntiGlare ekrāns ar HD 1366×768 izšķirtspēju, DVD kvalitātes filmu baudīšanai pilna ekrāna režīmā.

Hewlett Packard EliteBook 755 G2

Šeit ir dažas idejas tiem, kas vēlas iegādāties pavisam jaunu portatīvo datoru.

Budžets pret specifikācijām

Jums vispirms jānosaka savs budžets un tas, kas Jums ir vajadzīgs no portatīvā datora. Lai atrastu lētu datoru, Jums ir nepieciešams doties uz šeit, lai pārbaudītu to cenas. Veiciet salīdzināšanu un Jūs nopirksiet lētu portatīvo datoru. Labs variants ir Hewlett Packard EliteBook 755 G2, kuru iesaka daudzi datoru eksperti.

Ikviens pircējs vēlas iegūt stilīgu un acij tīkamu datoru, tādēļ mūsdienu datoru paaudze ir diezgan moderna un apbur ar vilinošām krāsām. Tomēr dators ir nepieciešams lietošanai un tādēļ tā izskats nav svarīgākais. Ja Jūs iegādājaties datoru, lai sērfotu internetā un skatītos filmas vai klausītos mūziku, Jums izcili derēs dators no lētā gala. Ja Jums ir nepieciešams labs aizstājējs stacionārajam datoram, Jums jāapsver Hewlett Packard EliteBook 755 G2 portatīvā datora iegāde.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā