Hewlett-Packard portatīvie datori

Hewlett-Packard ir lielākais portatīvo datoru ražotājs pasaulē. Uzņēmums darbojas jau kopš 1939. gada, kad par mūsdienu portatīvajiem datoriem varēja vien sapņot. Šobrīd Hewlett-Packard portatīvie datori ir vieni no pirktākajiem un atzītākajiem gan Eiropā, gan visā pasaulē.

Hewlett-Packard portatīvie datori

Hewlett-Packard jeb HP portatīvie datori ir īpaši iecienīti to cenas un kvalitātes balansa dēļ, turklāt HP garantijas servisa tīkls ir viens no labākajiem, piedāvājot ātru un visiem pieejamu garantijas remontu.

HP datorus iespējams iegadāties ikvienā elektropreču veikalā, kas nodarbojas ar portatīvo datoru tirdzniecība, taču mūsdienās izdevīgākais datoru iegādes veids ir interneta veikali, kuros pieejams ne tikai lielāks preču klāsts, bet arī lētākas cenas, jo nav jāapmaksā fiziski pārdevēji un tirdzniecības telpu īre.

Izvēloties HP vai citas firmas portatīvos datorus, kritēriji, kas jāņem vērā ir:

  • Procesors, operatīvā atmiņa, cietais disks – ja datoru izmantosiet tikai interneta pārlūkošanai un strādāšanai ar vienu no ofisa programmām, tad gandrīz vai visiem datoriem šie kritēriji būs vairāk, kā pietiekami, taču ja no datora sagaidāt ko vairāk, jāskatās, lai šie parametri būtu pēc iespējas lielāki.
  • Datora svars – portatīvajam datoram šis kritērijs ir visnotaļ svarīgs. Izvēloties datoru jums jau iepriekš ir jāzina, cik bieži to pārvietosiet. Ja dators jāpārvieto katru dienu, ņemot to līdzi uz darbu vai studijām, noteikti izvēlieties kādu no mobilās klases, vieglajiem, portatīvajiem datoriem.
  • Ekrāna izmērs – jo lielāks ekrāns, jo vieglāk strādāt, taču, portatīvajiem datoriem ar lielāku ekrānu būs arī lielāks svars un to vairs nebūs tik viegli pārnesāt.
  • Mehānika – ar šo kritēriju galvenokārt vajadzētu saprast datora atvēršanas un aizvēršanas mehānismu un to vai tas jau pašā sākumā neizskatās šaubīgs. HP portatīvajiem datoriem mehānika ir diezgan augstā līmenī, taču lētākos datorus, tāpat ieteicams pārbaudīt.
  • Baterijas darbības laiks – šis kritērijs gan ir diezgan strīdīgs, jo sarežģītāki uzdevumi bateriju iztērēs ātrāk un vienkāršāki lēnāk, taču garāks baterijas darbības laiks vienmēr būs pozitīvs pienesums jebkuram portatīvajam datoram, turklāt HP datoriem tiek izmantotas labas kvalitātes baterijas.
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā