HTC viedtālruņi

HTC ir Taivānā bāzēta viedtālruņu un planšetdatoru ražotājkompānija. Sākotnēji tās nosaukums bija “High Tech Computer Corporation”, taču par laimi šis akronīma atšifrējums ir atmests. HTC galvenokārt ražo viedtālruņus, kas aprīkoti ar Android operētājsistēmu. HTC ir viens no lielākajiem viedtālruņu ražotājiem pasaulē, un pēdējos gados tas izlaidis vairākus godalgotus telefonu modeļus.

Interesantākie HTC viedtālruņi

Apskatīt

  • HTC One sērija – tiešs konkurents Apple iPhone. Jaudīgi, ātri un ērti viedtālruņi, kas aprīkoti ar Android operētājsistēmu. Viens no jaunākajiem HTC viedtālruņiem ir HTC One M8, kas izpelnījies gan kritiķu, gan lietotāju atzinību par tā multimēdiju atskaņošanas kvalitāti, gan veiktspēju, gan kristālskaidro ekrānu, kuru var pārlūkot arī spožā saulē. Portāls Techradar to nodēvējis par labāko viedtālruni pasaulē.
  • HTC Butterfly 2 – sportiska paskata ūdensnoturīgs telefons, kas ir ne tikai milzīgs, bet arī milzīgi kvalitatīvs. Tas ir aprīkots ar vismūsdienīgākajām “iekšām” un ir ar nedaudz labāku bateriju, nedaudz labāku visu, nekā HTC One labākie telefoni. Tas, protams, ir arī ar nedaudz sliktāku cenu. HTC Butterfly ir interesantāks par citiem HTC telefoniem, tādēļ tie, kas vēlas ko oriģinālu, tikai priecāsies par šo mazo jaukumiņu.

Lai gan HTC kā kompānijai mēdz iet pa kalniem, Taivāniešu ražotājs ir pierādījis, ka ne visas Ķīnas preces jānosoda un jāmet miskastē pēc pirmajām ķibelēm to darbībā. HTC telefoni ir vieni no labākajiem pasaulē, un, kas svarīgi, arī maksā pietiekami maz, lai tos varētu atļauties vairāk viedtālruņu cienītāju. Īstens laukakmens Apple kompānijas dārziņā.

Galvenā HTC tālruņu problēma slēpjas kameras kvalitātē. Visos citos parametros šī tehnoloģiju milža telefoni ir konkurētspējīgi ar pašiem labākajiem mūsdienās pieejamajiem modeļiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā