Internets Daugavpilī

Liela ātruma optiskais internets Daugavpilī, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Daugavpilī noderēs visiem, kam ir apnicis lietot lēnu internetu. Pats galvenais optiskā interneta cena Jūs patīkami iepriecinās!

Optiskais internets Daugavpilī

Ja uz doto brīdi optiskais internets tev nav pieejams, tad vari pieteikt un tiklīdz tas būs ievilkts tavās mājās, varēsi baudīt “nākotnes tīklu”.

Interneta pieslēgums Daugavpilī

Kā jau minējām iepriekšējos rakstos Optiskā interneta lietotāji Daugavpilī šobrīd var abonēt 400 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Daugavpilī optiskā sadales tīkla kabeļi tiek vilkti kabeļu šahtās, kas ir daudz drošāk nekā gaisvadu instalācijas. Gaismas viļņus vadošās optiskās stikla šķiedras unikālais pieslēgums katram lietotājam, nodrošina pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu.

Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

Jāatzīst ne katram interneta lietotājam ir nepieciešams „zibenīgais” optiskā interneta ātrums. DSL internets ir ideāls risinājums priekš cilvēkiem, kuri augstu vērtē interneta stabilitāti, taču tiem nav iespējas pieslēgties optiskajam tīklam. Maksimālais interneta ātrums – DSL internets ir 10-20 Mbit/s. Ar šādu interneta ātrumu ikdienas darbiem un izklaidei internetā ir pilnīgi pietiekoši.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā