Izvērtē kredītus

Lai noformētu aizdevumu internetā nav vajadzīga izziņa no darba vietas vai citi dokumenti – nepieciešams tikai aizpildīt reģistrācijas formu mājas lapā un pieteikties aizdevumam. Tā kā kredītiestādei nepieciešams laiks, lai pārbaudītu sniegto datu patiesumu un personas kredītvēsturi, pirmo reizi saņemot aizdevumu internetā būs nepieciešams ilgāks laiks nekā piesakoties tam atkārtoti. Reģistrēties aizdevuma izsniedzēja mājas lapā nepieciešams tikai vienreiz. Neatliec iecerēto. Atkārtotu aizdevumu internetā iespējams saņemt dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas brīža. Izvērtē pa īstam. Turklāt vairākas ātro kredītu kompānijas strādā arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

Ja jūsu mērķis ir kredīts, tad galvenokārt pievērsiet uzmanību sekojošām lietām:

  • Cik tad īsti jums izmaksās aizņemšanās, kāda ir izsniegšanas un dokumentu noformēšanas maksa
  • Cik ilgu laiku kredītu iespējams atmaksāt. Izvērtējiet gan maksimālos, gan minimālos termiņus.
  • Cik šobrīd pelni?
  • Gada procentu likme.
  • Vai jums tiešām ir nepieciešams patēriņa kredīts.

Atceraties arī to, ka Jūsu ienākumiem ir jābūt vismaz minimālās algas apmērā. Patēriņa kredīts var tikt piešķirts tikai personām ar patstāvīgu darba vietu. Raksta mērķis aicināt izvērtēt katru piedāvājumu kārtīgi un saprast, vai tā ir pareizā izvēle.

Aizdevums internetā un citi ātrie kredīti pieejami Latvijas iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma (tiesa lielākā daļa kompāniju kredītus izsniedz tikai personām no 20 gada vecuma) bez negatīvas kredītvēstures. Neatliec iecerēto. Lai saņemtu aizdevumu internetā nepieciešams arī aktīvs mobilā telefona pieslēgums Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā