Kā aizsargāt portatīvo datoru

Portatīvie datori ir kļuvuši par vienu no ierīcēm, pie kā mēs ātri pierodam, un tagad tie ir pārgājuši no kaut kā, ar ko bija pazīstami tikai tehniķi vai augsta līmeņa biznesa cilvēki līdz ierīcei, kas ir vajadzīga katram studentam. Mūsu dzīve rit ap šiem objektiem. Padomāsim par mobilo tālruni. Pirms 15 līdz 20 gadiem tas bija tikai tehniķu vai svarīgu biznesa cilvēku īpašumā, bet tagad katram pamatskolas bērnam ir mobilais telefons, lai vecāki varētu ar viņiem sazināties, ja nepieciešams.

Portatīvais dators

Mūs visus ir piemeklējusi situācija, kad mēs esam aizmirsuši vai nozaudējuši savu tālruni. Iedomājieties, kā ir pazaudēt portatīvo datoru. Ne tikai tas ir diezgan dārgs, bet padomājiet, cik datu tajā ir. Jūs, iespējams, glabājiet failu ar konta numuriem, Jums ir ģimenes bildes, varbūt mūzika, filmas. Saraksts ir garš un svarīgs, tāpēc pārliecinieties, ka Jūs sekojat ieteikumiem šajā rakstā par to, kā aizsargāt savu portatīvo datoru.

Portatīvā datora ērtības ir acīmredzamas. Skaitļošanas jauda un daudzpusība ir līdzvērtīga lielākajai daļai stacionāro datoru. Ar wi-fi ieviešanu, mēs varam būt internetā gandrīz visur, un sūtīt e-pastus, čatot, rakstīt, sērfot internetā vai iepirkties jebkurā vietā pasaulē.

Kā aizsargāt savu portatīvo datoru:

Paturot to prātā, ko mēs varam darīt, lai novērstu savu personīgo zudumu?

Datoru drošības kabeļi:

Šī ir viena no lētākajām, bet efektīvākajām metodēm, kā aizsargāt datoru no zādzības. Tāpat kā lielākā daļa zādzību mēģinājumu, pat nedaudz pūļu var radīt milzīgu atšķirību. Lai tas darbotos, Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka Jūsu dators ir aprīkots ar atbilstošu funkciju, lai piestiprinātu kabeli.

Ir svarīgi pievērst uzmanību tam, pie kā Jūs pievienojat datoru un kabeli. Jums dažreiz ir jādomā kā zaglim. Ja Jūs patiešām vēlētos iegūt šo datoru, vai Jums būtu šāda iespēja? Ja Jūsu atbilde ir jā, Jums ir nepieciešams pastiprināt drošību. Apsveriet izvērt kabeli caur caurumu, kas izurbts galdā. Ja Jūs apliksiet to ap galda kāju, viss, kas nepieciešams, ir pacelt galdu, lai noņemtu kabeli! Jūsu portatīvais dators ir prom.

Glabājiet datoru ārus redzamības zonas:

Ja Jūs atstājat savu datoru vienu, tam jāglābjas drošā atvilktnē vai pie kāda, kam Jūs uzticaties (īsajam ceļojumam uz tualeti, piemēram). It īpaši, ja Jūs esat publiskā vietā, piemēram, lidostā, grāmatnīcā vai Jūsu mīļākajā kafejnīcā. Nekad neatstājiet Jūsu mantas bez uzraudzības.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā