Kā iegādāties portatīvo datoru

Pirms iegādāties portatīvo datoru, ir dažas lietas, ko Jums ir nepieciešams ņemt vērā. Tāpat kā mobilie telefoni, arī portatīvie datori ir kļuvuši par dzīves nepieciešamību. Tā noteikti ir ierīce, ko savā īpašumā vēlas iegūt visi. Izvēlēties piemērotu portatīvo datoru ir ļoti svarīgi, jo tas Jums būs jāizmanto nākamos 2-10 gadus. Mūsdienās portatīvais dators ir ierīce, kas parāda Jūsu stilu, tāpēc izvēlieties datoru, kas vislabāk parāda tieši Jūs.

Iegādāties portatīvo datoru savām prasībām

Iegādāties datoru

Pirmā lieta, ko Jums ir nepieciešams sev pajautāt, ir, kāpēc Jums ir nepieciešams portatīvais dators? Daudzi cilvēki izmanto datoru dažādu iemeslu dēļ. Ja Jūs plānojat izmantot datoru sērfošanai internetā, pirms 3 gadiem ražots dators joprojām derēs šim darbam. Ja Jūs esat grafiskais dizainers vai datorspēļu cienītājs, Jums būs nepieciešams dators ar augstām specifikācijām. Ja Jūs esat biznesa cilvēks, kam vienmēr ir jārāda dažādas prezentācijas, izvēlieties vieglu datoru, ko vienmēr varat ņemt līdzi. Pēc tam, kad esat noteikuši iemeslu, kam Jums ir nepieciešams dators, Jums būs nepieciešams izvēlēties piemērotas datora specifikācijas.

Portatīvā datora parametri

Portatīvie datori

Procesors

Tā ir portatīvā datora sirds. Ikdienas lietotājam, Intel Dual Core divkodolu procesors ir ideāls, jo tas ir lētāks. Vēl viena alternatīva ir izmantot Intel Atom procesoru, kas ir paredzēts sērfošanai internetā. Ja Jūs domājat, ka Jums ir nepieciešama lielāka datu apstrādes jauda, lai Jūs varētu veikt vairākus darbus vienlaicīgi, izvēlieties Intel Core 2 Duo ar 2Ghz un vairāk.

RAM

Tā ir portatīvā datora atmiņa. Vismaz 1GB RAM ir vidējais standarts mūsdienās. Ir nepieciešama 1GB RAM, lai palaistu Windows XP, bet 2GB RAM, lai palaistu Windows Vista, 7 un 8. Pārliecinieties, ka portatīvā datora RAM var tikt uzlabots nākotnē.

Cietais disks

Tā ir portatīvā datora glabātuve. Standarta lietošanai 80GB cietais disks būs pietiekams. Ja Jūs bieži lejupielādējat daudz dziesmu un filmu no interneta, apsveriet iespēju iegādāties 500GB un augstāk.

Svars

Parasti cilvēki pērk portatīvo datoru, jo tie var to ņemt līdzi. Viņi var strādāt, tērzēt ar draugiem, sūtīt e-pastus un sērfot internetā, ja viņi ir prom no mājām, tāpēc izmērs un svars ir svarīgs faktors, jo Jums būs jānēsā dators līdzi. Mazo 10 collu datoru (netbook) svars parasti ir apmēram 1kg. Vidēja lieluma datora (11 – 15 collas) svars ir no 1-2 kg un lielākā datora ar 17 collu ekrānu svars parasti ir apmēram 3 kg.

Cena

Izvēlieties datoru, kas iekļaujas Jūsu budžetā. Lielākā daļa kvalitatīvu datoru ir nopērkami par 500 € – 1000 €. Lielākā daļa labu portatīvo datoru ir iegādājami par cenu no 300 € – 500 €. Portatīvā datora iegāde īpašos svētkos vai atlaižu laikā ir laba ideja, jo Jūs parasti varat saņemt atlaidi vai citas ekstras. Kad jaunais datora modelis ienāks tirgū, vecāku modeļu cenas parasti kritīsies. Tas ir arī labs laiks, lai iegādātos vecāku datora modeli, ja Jūs neesat pārāk ieinteresēti iegūt jaunāko.

Nopirkt portatīvo datoru lētāk

Nopirkt portatīvo datoru

Apskatiet portatīvos datorus un izvēlieties ātrāk.

Tas ir ātri, ērti un izdevīgi. Jāatgādina, ka pieejamas vairākas piegādes iespējas visā Latvijā!

Ieteikumi no draugiem

Papildus šim pārskatam, kā iegādāties portatīvo datoru, labākā vieta, kur meklēt ieteikumus, ir no Jūsu draugiem. Ja viņiem pieder portatīvais dators, kuru vēlaties iegādāties, palūdziet viņu viedokli. Tā kā viņi ir lietojuši šo datoru, viņi var sniegt Jums vērtīgus ieteikumus. Ja portatīvais dators ir slikts, Jūs uzzināsiet arī to.

Kopsavilkums par to, kā iegādāties portatīvo datoru

Ir dažas citas datoru specifikācijas, bet iepriekšminētās ir pamata pazīmes, ko Jums vajadzētu meklēt katrā datorā, ko Jūs plānojat iegādāties. Ja Jūs izpildīsiet raksta norādījumus, Jūs būsiet drošs par to, kāda veida datoru Jūs vēlaties iegādāties. Es ceru, ka šis raksts būs noderīgs Jums un labu veiksmi Jums iegūt labu darījumu, pērkot jaunu portatīvo datoru internetā – ātrāk, ērtāk, lētāk un drošāk.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā