Kā izkļūt no ātro kredītu slazda?

Kredītu grāmataJa jums ir radušās grūtības ar ātrā kredīta atmaksu, vajadzētu pievērst uzmanību tam, ka aizņemties citu ātro kredītu var būt ļoti kaitīgi kopējai situācijai. Aizņemoties vienu, lai atmaksātu citu, var radīt situāciju, ka pēc mēneša nāksies atkal aizņemties, lai atmaksātu šo. Tieši šis process, ka aizņemamies atkal un atkal, ir tas, kurš rada vislielākās problēmas. Šādā veidā mēs nonākam līdz situācijai kad aizdevumi sasniedz jau lielus apjomus un ar vienu kredītu var nepietikt.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks un tajā pašā laikā ļoti bīstams aizdevumu veids. Tie var sniegt tik ļoti nepieciešamo palīdzību vai radīt jaunas un ilglaicīgas problēmas. Šādi kredīti var sagādāt lielas galvassāpes, ja tos aizņemoties neesam bijuši gana uzmanīgi vai ir atgadījušies vēl kādi neparedzēti notikumi kas ir ietekmējuši mūsu maksātspēju.

Šādās situācijās ir jāmeklē izeja no šī apburtā loka. Turklāt tas ir jādara pēc iespējas ātrāk. Pirmais ko jūs varētu darīt ir sazināties ar aizdevēju un censties rast iespēju atmaksāt aizdevumu pa daļām. Izskaidrojot aizdevējam situāciju ir iespējams panākt kādu abpusēji izdevīgu vienošanos. Tomēr neaizmirstiet, ka aizdevējam nav jānāk jums pretim. Jūs esat parakstījuši līgumu un piekrituši noteiktai atmaksas kārtībai.

Īpaši, ja jums ir vairāki ātrie kredīti, pastāv iespēja apvienot šos kredītus aizņemoties lielāku kredītu kuru varēsiet atmaksāt ilgāka laika posmā. Šo iespēju sauc par kredītu konsolidāciju vai kredītu apvienošanu. Šādus kredītus piedāvā gan bankas gan lielāki nebanku aizdevēji. Šim aizdevumam ir gana daudz pozitīvo īpašību. Galvenā ir tā, ka jums ir iespēja atmaksāt visus savus parādus un maksāt tikai vienu aizdevumu. Šis, protams, var būt gana liels kredīts, bet var būt  daudz labāks par daudziem maziem.

Ja jums nav redzama iespēja kā nokārtot visas savas saistības un esat meklējis citus variantus, diemžēl, tie nav atmaksājušies, pastāv iespēja par maksātnespējas procesa sākšanu. Šis process ir labāk pazīstams ka bankrots. Šādā veida jūs varat vērsties tiesā un lūgt atzīt jūsu maksātnespēju, jo objektīvi nespējat atmaksāt visus aizdevumus. Latvijas valdība, pēdējo gadu laikā, ir padarījusi šo procesu daudz draudzīgāku parādniekiem. Tas, protams, nenozīmē ka jūsu parādus vienkārši norakstīt. Jums būs jāveic maksājumi, iespējams, pat vairākus gadus. Jums nāksies novirzīt vismaz trešo daļu savu ienākumu aizdevumu segšanai. Šī procesa ilgums ir atkarīgs no tā, kādu daļu parādu jūs varēsiet atmaksāt noteiktā laikā. ja varat atmaksāt pusi no parādu summas 6 mēnešu laikā, tad pārējo summu jums vairs nenāksies atmaksāt. Jāsaprot, ka šis process nav ātrs, ērts un viegls. Jums būs jāmaksā valsts nodevas un, iespējams, jāvēršas pie jurista, lai sagatavotu visu nepieciešamo dokumentāciju.

Ātro kredītu slazds var būt ļoti nežēlīgs, bet no tā var izbēgt. Galvenais ir nepadoties. Ja jūs rīkosieties, lai rastu izeju, jūs to noteikti atradīsiet. Ja jūs padosieties, parāds tikai turpinās augt. Tāpēc, rīkojieties pirms vēl ir radušās lielas problēmas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā