Kā rūpēties par portatīvo datoru

Ir vairākas lietas, ko Jums patiešām vajadzētu darīt, lai rūpētos par savu portatīvo datoru, lai pārliecinātos, ka tas kalpos ilgu laiku. Visvienkāršākā uzturēšana, kas prasa dažas minūtes Jūsu laika, var ievērojami palielināt Jūsu portatīvā kalpošanas ilgumu un ietaupīt daudz naudas. Ar šiem vienkāršajiem un vieglajiem ieteikumiem, Jūs uzzināsiet, kā rūpēties par Jūsu klēpjdatoru kā profesionālim.

Nobloķējiet datoru

Nobloķējiet datoru – Tas varētu likties nevajadzīgi, bet tas neļaus nevienam citam piekļūt Jūsu datoram un nodrošinās Jūsu informācijas privātumu. Lai bloķētu savu portatīvo datoru, viss, kas Jums jādara, ir vienlaicīgi jānospiež Windows Key + L. Lai atbloķētu Jūsu datoru, vienkārši nospiediet Ctrl + ATL + Del un pēc tam ievadiet savu paroli un Jūs varēsiet atsākt savu darbu.

Atveru apkope

Atveru apkope – Tas nozīmē, ka Jums ir nepieciešams pārbaudīt visas portatīva datora atveres vismaz reizi nedēļā, lai pārliecinātos, ka tās ir tīras un nav bloķētas. Neievietojiet neko šajās atverēs; labākais veids, kā tās tīrīt, ir ar gaisa padeves baloniņu vai putekļsūcēju.

Pārbaudiet ventilatoru

Pārbaudiet ventilatoru – Ja datora ventilators nedarbojas pareizi, Jūs varētu saskarties ar portatīvā datora pārkaršanu, kas var radīt problēmas ar monitoru, datora atmiņu vai pat cieto disku. Lai novērstu šo problēmu, Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka ventilators darbojas pareizi. Ja neesat pārliecināts, vai ventilators strādā, pārbaudiet portatīvā datora ražotāja mājas lapu, kur Jūs bieži vien varat atrast programmatūru, ko izmantot testēšanas nolūkiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā