Kā uzlabot tā veiktspēju

Kā uzlabot tā veiktspēju jeb kāpēc lielāka datora atmiņa ir lielisks veids, kā uzlabot tā veiktspēju.

Kāpēc portatīvo datoru atmiņa ir svarīga?

Portatīvais dators

 

Portatīvā datora atmiņas apjoma tēma nebūt nav jauna. Izteiktāk ir tas, ka lielākā daļa cilvēku dzird padomus, piemēram, “vairāk atmiņas vienmēr ir labāk” un automātiski secina, ka šis apgalvojums ir patiess neatkarīgi no datora pielietojuma. Reālā patiesība ir tā, ka, lai gan šāds padoms ir pareizs, to vislabāk var saprast, novērtējot fona faktus. Visi portatīvie datori izmanto noteiktu operētājsistēmu – Microsoft Windows ir līdz šim populārākais (Windows 95, 98, Me, 2000, XP, Vista, 7 vai 8 u.c.). Tā ir programmatūra, kas gan mijiedarbojas, gan pārvalda divus aspektus: a) datortehniku ​​un citu programmatūru un b) lietotāju (aparatūru).

Operētājsistēma ielādē savus komponentus atmiņā, kad tā sāk darboties. Faktiski, lielākā daļa sistēmas tiek iekopēta fiziskajā datora atmiņā, kas atrodas datora atmiņas moduļos. Papildus tam, jebkura papildu programmatūra, kas ir nepieciešama, lai palaistu Jūsu datoru tā lietošanas mērķiem, arī tiek ielādēta. Tas parasti nozīmē jebkuras ierīces draiverus un trešo pušu programmatūru. Ideālā operētājsistēma mēģina ielādēt lielāko daļu vai visu iepriekš minēto fiziskajā datora atmiņā. Ja ir nepietiekams daudzums šādas atmiņas, operētājsistēma to ielādēs uz Jūsu datora datu nesēja. Pēdējais variants vairumā gadījumu apzīmē cieto disku, kas tiek apzīmēta kā virtuālā atmiņa.

Tā kā cietais disks ir ievērojami lēnāks nekā datora atmiņa, datora sniegums kļūs sliktāks. Iznākums ir tāds, ka tas var aizņemt ilgāku laiku, lai programmatūra ielādētos, aizvērtos un pārslēgtos. Jo vairāk programmu darbojas šādos apstākļos, jo sliktāks būs datora sniegums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā