Kam dod auto līzingu Latvijā

Divi simtiLai varētu noformēt līzingu šajā iestādē, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāspēj apliecināt savi ienākumi. Ienākumu pierādīšana ir ļoti būtiska, jo no tās izriet jūsu iespējas aizņemties un arī procenti kas tiek uzlikti šim līzingam. Izvērtējot jūsu maksātspēju, aizdevējs var arī ierobežot maksimālo summu kuru varat aizņemties. Ja vēlaties aizņemties maksimālo summu, bet aizdevējs izvērtē jūsu maksātspēju un secina ka šādas summas atmaksa palielina risku līdz nepieņemamiem līmeņiem, var tikt piedāvāta mazāka summa. Šādā gadījumā jums ir trīs iespējas – jūs varat atteikties no līzinga, varat iemaksāt lielāku pirmo iemaksu vai varat izvēlēties kādu lētāku automašīnu.

Pieteikšanās šim līzingam ir iespējam trijos veidos, varat pieteikties zvanot aizdevējam, varat pieteikties izmantojot aizdevēja mājas lapā atrodamo pieteikuma formu vai arī varat doties uz kādu no aizdevēja filiālēm un pieteikties klātienē. Pēc pieteikšanās, maksimāli ātri tiks veikta izvērtēšana un jau 30 minūšu laikā, varat saņemt atbildi par līzinga piešķiršanu vai atteikumu. Ja esat saņēmuši apstiprinošu atbildi, jums nāksies doties pie aizdevēja un parakstīt līgumu, arī jāsamaksā pirmā iemaksa automašīnas tirgotājam. Pēc maksājuma veikšanas, pārdevējs jūs reģistrē kā automašīnas turētāju un līzinga kompānija apmaksā atlikušo summu, jūsu līzinga apmēru. Šajā brīdī, jūs varat sēsties pie sava jaunā auto stūres un doties ceļā.

Izvēloties aizņemties šāda veida kredītu, ir ļoti rūpīgi jāizvērtē savas iespējas veiksmīgi un netraucēti veikt atmaksu. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, parādu piedziņas un auto zaudējuma, labāk ir kārtīgi visu apsvērt pirms pieteikšanās. Jums ir jāizvērtē gan savas spējas veikt ikmēneša maksājumus gan arī situācijas kas var rasties pilnīgi negaidīti, vai jums būs iespējas rast veidus kā turpināt maksāt arī sarežģītākās situācijās. Ir svarīgi padomāt par negaidīto un apsvērt vai šis pirkums ir gana nepieciešams un svarīgs.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā