Kāpēc taupīt

Iemelsi, lai dzīvotu taupīgi var būt daudz un dažādi. Tie, kas ir izvēlējusies savu dzīvi pavadīt, taupot un krājot naudu, parasti dara to ar konkrētu mērķi, lai uzlabotu savu un savas ģimenes nākotni. Viens no populārākajiem iemesliem, lai dzīvotu taupīgi, ir vēlme iekrāt mazliet līdzekļus, lai dotos kādā ceļojumā ar savu ģimeni vai draugiem.

Tomēr tie, kas ilgstoši krāj naudu, dzīvojot taupīgi, parasti to dara ar nolūku. Galvenie iemesli ir mājas vai dzīvokļa iegādei, biznesa uzsākšanai, kā arī esošā biznesa paplašināšanai. Tomēr ne visiem ir izvēle, jo Latvijā diezgan liela daļa iedzīvotāju dzīvo ļoti taupīgi, tikai tāpēc, ka viņiem nav citas iespējas. Lai spētu nomaksāt visus nepieciešamos rēķinus, tikai tāpēc, ka algas Latvijā ir samērā smieklīgas. Protams ar atsevišķiem izņēmumiem.

Tomēr, ja cilvēks, kurš strādā valsts iestādē, tātad ir amatpersona, var nopelnīt 290 eiro, pēc nodokļu nomaksas, tad viņam ir jāsedz 180 eiro tikai par apkures rēķinu, nu tas šiem cilvēkiem neatstāj citas iespējas, kā vien dzīvot taupīgi.

Uz nedaudz pozitīvākas nots, ja ir iespēja veikt uzkrājumu, dzīvojot mazliet taupīgāk, tad tas ir pozitīvi, jo vienmēr ir labi parūpēties par savu nākotni. Labs iemesls, lai dzīvotu taupīgi, ir nelielas naudas uzkrāšana, lai uzsāktu savu biznesa attīstību. Tas nozīmē, ka taupība būs tikai īslaicīga, līdz tam brīdim, kad bizness sāks nest peļņu. Galvenais ir izvēlēties un uzstādīt sev reālus un sasniedzamus mērķus. Pēc tam vienkārši dienu no dienas strādāt, lai pamazām sasniegtu savu iecerēto.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā