Kas ir dateks.lv?

Dateks.lv ir internetveikals, kas specializējas elektropreču tirdzniecībā. Dateks.lv piedāvā visu, sākot no pelēm, paliktņiem, stacionārajiem datoriem un beidzot ar USB zibatmiņu un portatīvajiem datoriem. Cik noprotams no klientu intereses pārstāvošo portālu satura, Dateks.lv ir uzticams tirgotājs, kas izceļas gan ar ilgiem garantijas termiņiem, gan ar profesionālu remontu un pakalpojumiem. Tāpat tirgotājs piedāvā arī izdevīgus līzinga nosacījumus sadarbībā ar “InCredit” un Aizdevums.lv

Dateks.lv priekšrocības

  • Izdevīgi piedāvājumi, it sevišķi portatīvajiem datoriem;
  • Serviss par pieņemamu cenu;
  • Izdevīgi garantijas nosacījumi.

Dateks.lv labākie piedāvājumi

Dateks.lv labākie piedāvājumi parasti saistās ar portatīvajiem datoriem, kas, varētu teikt, ir šī veikala “ejošākā prece”. Pašlaik (2014. gada oktobris) par akcijas cenu iespējams iegādāties, piemēram:

  • Lenovo B50-30 – budžeta klases portatīvais, noderēs studentiem, kā arī tiem, kas datoru izmanto mūzikas un filmu baudīšanai. Lai gan tas ir izdevīgs cenas ziņā, B50-30 ir aprīkots arī ar Anti-Glare tehnoloģiju, kas ļauj izmantot datoru arī neparocīgos gaismas apstākļos. Tam ir 320GB ietilpīgs cietais disks, kā arī 4 gigabaiti operatīvās atmiņas.
  • Asus K551LN – jaudīgs, labi aprīkots mediju patērēšanas portatīvais dators ar 3 gadu garantiju. Tas ir plāns un paviegls, un tā alumīnija korpuss ir visnotaļ patīkams taustei. Asus K551LN ir arī visas jaukās parafernālijas, kā, piemēram, HD tīkla kamera, kā arī SD karšu lasītājs, HDMI pieslēgvieta un DVD /-RW ierīce.
  • Asus X550LD – jaudīgs dators mācībām, darbam un izklaidei. Nedaudz “vājāks” lielā daļā parametru par augstāko Asus datoru, taču tāpat aprīkots gan ar kameru, gan ar HDMI pieslēgvietu, gan DVD /-RW diskdzini. Tas ir visnotaļ ietilpīgs (tas var saturēt veselu terabaitu datu), kā arī aprīkots ar diviem jaudīgiem HyperThreading procesoriem, kas ļauj darbināt pat daudz resursu prasošās aplikācijas.

Dateks.lv, kā redzams, galvenokārt izceļas ar izdevīgiem portatīvo datoru piedāvājumiem; tas gan neparedz, ka internetveikalā būtu maz citu preču. Dateks.lv ir profesionāls un draudzīgs internetveikals, ko pierāda kaut vai fakts, ka tas pastāv jau ilgus gadus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā