Kas ir omniva.lv?

Omniva ir Eesti Post jeb Igaunijas pasta jaunais brends, ar kuru tas darbojas visās Baltijas valstīs. Latvijā tas bija pazīstams kā Post24, taču tagad jaunie pakomāti atspoguļo brenda izmaiņas. omniva ir uzticams pārvadātājs, kas par saprātīgu cenu pārvadā pakas uz pakomātiem visās Baltijas valstīs, bet kurjerpasts pieejams sūtījumiem uz 23 Eiropas valstīm. Lai gan pašā Igaunijā vārda maiņu neuztver pārāk labi, visādi citādi uzņēmums Omniva uzskatāms par mūsdienīgāko pasta/kurjerpasta risinājumu, kas pieejams Baltijas valstīs.

Ko var darīt ar omniva.lv?

  • Saņemt un nosūtīt pakas 38 pakomātos visā Latvijā. Baltijas ietvaros pakas iespējams nosūtīt gan uz pakomātiem, gan uz adresēm. Lielākajā daļā pārējo Eiropas valstu sūtījumus var veikt ar kurjerpastu.
  • Noformēt sūtījumus internetā, lieki nezaudējot laiku pastā. Automātiski izprintēt uzlīmes, lai nodrošinātos, ka adrese ir pareiza un salasāma.
  • Jebkurā diennakts laikā (kur pakomāti ir ārtelpās) izmantot sev nepieciešamos pakalpojumus.

Kā tas darbojas?

Omniva.lv darbojas ar e-pakalpojumu sistēmu. Kad esat reģistrējies pakalpojuma mājaslapā, varat noformēt sūtījumu, to apmaksāt un doties uz kādu no 38 pakomātiem, lai to nosūtītu. Pakomātos iespējams izprintēt uzlīmes, ja jums printeris nav pieejams.

Sūtījuma izmaksas tiek aprēķinātas, vadoties nevis pēc pakas svara, bet tās gabarītiem. Tas ir, lai cik svērtu kāda paka, jums būs jāmaksā tikai par sūtījuma aizņemto vietu (ja svars būs līdz 30 kilogramiem). Paku izmēri ir S, M un L. Sūtījumus jāievieto attiecīgajos skapīšos.

Vai tas ir droši?

omniva.lv pakalpojumi, šķiet, ir ļoti droši. Kaut arī daži pakomāti atrodas ārtelpās, visi tiek novēroti un ir aprīkoti ar signalizāciju. Tas ir, omniva.lv skapīši ir ļoti slikts mērķis garnadžiem. Temperatūras izmaiņas parasti neko nemaina, ja vien nesūtāt saldētas ogas vai karstu ēdienu. Bez tam, omniva.lv skapīši ir no bieza skārda. Taču pat ja tie nebūtu tik droši (nu, ja vien nebūtu galīgi nedroši), tad omniva.lv tāpat būtu lielisks pakalpojums, jo tas ir ļoti, ļoti ērts.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā