Kas ir portatīvais dators

Kas ir portatīvais datorsPortatīvais dators ir mazāka, vieglāka un kompaktāka stacionārā datora versija. Tas ir viss, kas Jums nepieciešams no stacionārā datora vienā nelielā iepakojumā. Tas ir mobilais PC, tādējādi ļaujot to izmantot un ko jebkur. Tas padara portatīvos datorus ļoti populārus mūsdienās.

Neļaujiet sevi apmānīt ar nelielo izmēru, jo portatīvajā datorā ir daudz detaļu. Augšējā daļa ir ekrāns, kas ir līdzvērtīgs monitora darbvirsmai. Mūsdienu portatīvā datora modeļiem ir arī vebkamera. Apakšējā daļa ir tā, kur atrodas lielākā daļa pārējo datora daļu. Tās ir mātesplate, mikroprocesors, cietais disks, CD diskdzinis, klaviatūra, skārienpaliktnis un skaļruņi, kā arī usb porti. Jūs varat izvēlēties pievienot citas daļas papildus “galvenajam” datoram. Jūs varat pievienot peli, ja to lietot Jums ir ērtāk kā skārienpaliktni. Jūs varat arī pievienot austiņas, vebkameru vai mikrofonu, ja portatīvajam datoram šīs funkcijas nav atbilstošas Jūsu prasībām. Lielākā daļa portatīvo datoru piedāvā arī portus, kas ļaus Jums pieslēgt papildus RAM. Portatīvajam datoram ir arī baterija un barošanas avots, ko Jūs varat pievienot kontaktligzdai, lai uzlādētu bateriju. Viena svarīga portatīvo datoru iezīme, kas bieži ir pašsaprotama, ir dzesēšanas atveres. Tās neļauj datoram pārkarst.

Detaļas, kas tiek iestrādātas datorā, var tikt mainītas. Mātesplati var mainīt, ja Jūs vēlaties jaunāku versiju. Jūs varat pievienot arī vairāk atmiņas, iegūstot jaunu RAM. Klēpjdatora CPU jeb iekšējās procesors arī var tikt modernizēts. Ja Jūsu datora ekrāns vai LCD panelis ir bojāts, Jūs vienmēr varat nomainīt arī to. Jūs varat arī izvēlēties nomainīt sava datora video karti un skaņas karti. Tās parasti ir galvenās rūpes cilvēkiem, kuri izmanto savu klēpjdatoru spēlēm un vēlētos labāku video kvalitāti.

Papildus portatīvā datora daļas var viegli iegādāties un tieši savienot ar portatīvo datoru, izmantojot pieejamos portus. Peli, austiņas un vebkameru var viegli pieslēgt pie datora. Skaņas karte sniegs labāku skaņas kvalitāti un to var viegli pievienot caur ārējo skaņas kartes adapteri. Papildus aparatūru var viegli pievienot datoram caur ārējiem portiem. Bluetooth adapteris Jūsu klēpjdatoram var tikt iegādāts atsevišķi, ja tas jau nav iebūvēts. Portatīvā datora dzesēšana ir ļoti svarīga, tādēļ Jūs varat atsevišķi iegādāties datora dzesētāju, lai nepieļautu tā pārkaršanu. Jūs varat arī iegādāties papildus bateriju, lai Jums būtu rezerve gadījumā, ja galvenā baterija beidzas un tuvumā nav strāvas padeves avota. Lai personalizētu savu portatīvo datoru, Jums ir arī iespēja iegūt portatīvā datora uzlīmes, kas parādīs Jūsu personīgo stilu. Un, protams, tā kā portatīvais dators ceļo visur, Jums būs nepieciešama arī laba un uzticama datorsoma.

Portatīvais dators ir svarīgs īpašums. Vienalga, vai Jūs vēlaties iegādāties jaunu, mainīt tā daļas vai Jums vienkārši nepieciešami papildus aksesuāri Jūsu datoram, to visu var atrast internetā. Tur Jūs noteikti varēsiet atrast visu, ko vēlaties un vēl vairāk par lieliskām cenām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā