Komercbanka

Komercbanka ir uzņēmējiem un uzņēmumiem paredzēta komercbanka, kas specializējas biznesa un privātpersonu ļaužu apkalpošanā. Darbības specifika – bankas darījumos apgrozās lielas naudas summas, kā arī citu veidu vērtspapīri un vērtības. Bez vairākām filiālēm Latvijā bankai ir arī filiāles citviet pasaulē, kur naudu glabāt iecienījuši daudzi baņķieri, amatpersonas un biznesmeņi.

Banka aktīvi piedalījās Latvijai nozīmīgos finanšu procesos, piemēram, organizējot publisko emisiju organizēšanu. Rēķinoties ar klientu vēlmēm un darbības specifiku, banka ieviesa arī Telefonbanku. Bankai ir pārstāvniecības vairākās valstīs, piemēram, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Kazahstānā, Bulgārijā, Ukrainā un citur..

Pēdējo gadu gaitā banka uzrāda stabilus, pārliecinošus finanšu rādītājus. Banka aktīvi darbojas arī uzturēšanās atļauju kārtošanā, palīdzot ārzemju klientiem iegūt uzturēšanās atļaujas Eiropas Savienībā.

Pakalpojumu klāsts

Banka piedāvā vairāk vai mazāk to pašu pakalpojumu klāstu, kas pieejams citās bankās, taču svarīgi ir tas, kā šie pakalpojumi tiek piedāvāti:

  • Norēķinu konti;
  • Depozīti;
  • Uzkrājumu konti;
  • Vērtspapīru, darījumu, trasta konti;
  • Dārgmetālu konti, personīgie seifi;
  • Investīciju apkalpošana;
  • Un citi pakalpojumi.

Privātbaņķieris jeb konsjeržs – ne tikai pārzina jūsu biznesa specifiku, bet arī finanšu jautājumus, kā arī nepieciešamības gadījumā apkalpo jūs, rezervējot ceļojuma biļetes, sastādot ceļojuma maršrutu, u.t.t. To var salīdzināt ar pasaules lielāko banku “zelta kontiem”, kā arī dažos pakalpojumos.

Kā redzams, komercbanka ir ekskluzīvs klubs, kuru, no vienas puses, vieno veiksme uzņēmējdarbībā, augstas ambīcijas un līdzīgas lietas, bet, no otras puses, tas ir arī veids, kā izcelties, kā parādīt to, ka klientiem ir nauda. No otras puses, lai gan bankai nav tādu vidusmēra cilvēkiem draudzīgu ekstru kā bezmaksas bankomāti, bankai tomēr ir arī piedāvājumi vidusmēra cilvēkam, piemēram, komplekts “praktiskais”, kas dod piekļuvi daļai bankas pakalpojumu, tajā skaitā privātbaņķiera pakalpojumam, kas tomēr ir ļoti izdevīgs ikvienam darījumu cilvēkam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā