Korpuss, pieslēgums un ekrāns

Datora korpuss

Svars ir ļoti svarīgs, izvēloties portatīvo datoru. Lai gan dažiem datoriem ir standarta plastmasas korpuss, datori ar metāla korpusiem ir daudz labāki, jo tie daudz labāk izkliedēs karstumu un tādējādi ietaupīs bateriju un paildzinās procesora kalpošanas ilgumu.

Plastmasa ir siltuma izolators, tāpēc tā nav ieteicama portatīvajam datoram, kas rada daudz siltuma (tiem ar augstas klases procesoru, piemēram).

Bezvadu interneta pieslēgums

Integrētā 802.11 Wi-Fi bezvadu tīkla karte ir iezīme, kas Jums būtu jāmeklē galda datora aizstājējā. Tā kā tas ir portatīvais dators, Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka iespēja pieslēgties internetam ir pat esot ārpus mājas. Ja Jūs vēlaties palielināt interneta savienojumu diapazonu, Jums vajadzētu meklēt datorus, kas ļauj Jums izmantot WWAN moduļus, kas ļaus Jums piekļūt internetam, izmantojot mobilo sakaru tīklu.

Portatīvā datora ekrāns

Jums vienmēr vajadzētu meklēt pareizo līdzsvaru starp pārnēsājamību un ekrāna izmēru. Portatīvo datoru ekrāni var būt ļoti lieli to izmēros, bet mēģiniet izvēlēties standarta ekrānu ar 15.4 collām. Jums vajadzētu arī pārbaudīt attēla kvalitāti, ja Jums ir nepieciešams izmantot portatīvo datoru filmām – DVD un Blu-Ray diski ir ļoti augstas kvalitātes.

Daži datori ir ļoti lieli, ar ekrāna izmēru līdz pat 20 collām, bet tie nav ieteicami, jo tie ir daudz lielāki un smagāki nekā to 15,4 collu kolēģi.

Ekrāniem jābūt LED vai LCD, jo tiem ir zemāks elektroenerģijas patēriņš un ilgāks kalpošanas mūžs.

Arī tad, ja Jūs meklējat galda datora aizstājēju, kas ļaus Jums piedalīties video konferencēs, Jums vajadzētu meklēt datoru ar iebūvētu vebkameru.

Komentāri (1)

Steph

May 10th, 2015 at 4:29 pm    


…mēģinājām izjaukt, bet nesanāca, vienkārši tas disiiknzs nav kā lādīte, kas iznāk ārā, tik tāds šaurs caurumiņš pa kuru disku iegrūž iekšā… jājauc ārā… bet tur visādi vadiņi, 101 skrūvīte… man vīrs negrib uzņemties atbildību, ja kas notiks… tad jau labāk viņš mašīnas iet jaukt ārā 😀

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā