Kredīta refinansēšanas izmaksas

Kredītu grāmataKredītu refinansēšana ir kredītu apvienošana vienā aizdevumā jeb iespēja apmaksāt visus kredītus ar vienu, iespējams, mazāku ikmēneša maksājumu. Apvienojot kredītus, cilvēki meklē jaunu aizdevumu, kura procenti būtu mazāki, kā visu esošu kredītu kopējā procentu likme. Tāpat tiek meklētas iespējas segt visu maksājumu ikmēneša summu ar vienu maksājumu (laika patēriņa samazināšana).

Svarīgs šī aprēķina veikšanai ir visu savu kredītsaistību apmērs. Klienti parasti meklē mazākus ikmēneša maksājumus un kredītu brīvdienas. Taču ir izmaksas, kas saistītas tieši ar refinansēšanas noformēšanu. Piemēram, Bigbank piedāvājumā ir aizdevuma līguma noslēgšana, aizdevuma summas palielināšana (standarta naudas aizdevums, t.sk. aizdevums pret galvojumu)-3 % no aizdevuma summas. Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu un kombinēto nodrošinājumu maksā 2 % no aizdevuma summas.

Ne vien nebanku kreditētāji, bet arī bankas piedāvā visu esošo kredītu apvienošanu vienā kredītā. Piemēram, bankā iespējams apvienot kredītu maksājumus. Pievienojot īstermiņa kredītu hipotekārajam kredītam, īstermiņa saistību atmaksas termiņš pagarinās, un likme samazinās, tā samazinot kopējo ikmēneša maksājumu.

Uzzinot izmaksas, kādas nes sev līdzi kredītu refinansēšana, tās var salīdzināt ar esošu kredītu izmaksām. Ļoti iespējams, ka pašreizējo aizdevēju noteikumi nemaz nav neizdevīgāki, bet gan ir zaudēta komunikācija ar tiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā