Kredīts pret ķīlu, pret auto ķīlu!

Ar kredītiem pret auto ķīlu, Jums būs nepieciešams auto uz Jūsu vārda un bankas konts un Jums būs jābūt pilngadīgiem. Kredīti pret auto ķīlu tiek izsniegti no 18 gadiem. Pieteikums, apstiprināšanas un finansējuma process ir diezgan vienkāršs un ātrs, un labākais (papildus tam, ka Jūs iegūstat nepieciešamo naudas summu), ir tas, ka Jūs joprojām varat braukt ar savu mašīnu kredīta laikā.

Cik daudz var aizņemties?

Protams, jo vairāk Jūsu auto ir vērts, jo vairāk naudas Jums būs iespējams aizņemties. Paturiet prātā, ka tad, kad Jūs piesakāties kredītam pret auto ķīlu un neatmaksājat to, ko esat aizņēmies, Jūs riskējat zaudēt savu automašīnu. Aizdevējam šādā gadījumā ir tiesības atsavināt Jūsu auto un pārdot to tālāk, lai atgūtu savus līdzekļus.

Risinājums ir viemēr

Ja Jūs izvēlaties izmantot kredītu pret auto ķīlu un Jūs nevarat laicīgi veikt maksājumus, ko prasa kredīta noteikumi un līgums, aprunājieties ar aizdevēju un pastāstiet par savu situāciju. Pastāv iespēja, ka aizdevējs būs ar mieru Jums palīdzēt.

Kad pieteikties auto kredītam?

Daudzi cilvēki vēršas pie kredītiem pret auto ķīlu, lai iegūtu naudu, kas tiem ir nepieciešama. Vai tā ir finanšu avārija, liels pirkums, darba zaudējums vai vienkārši finanšu trūkums pirms nākamās algas dienas, kredīti pret auto ķīlu ir noderīgi tiem, kam ir ātri nepieciešama papildus nauda. Galu galā, neviens nevēlas aizņemties lielākas summas no draugiem vai ģimenes locekļiem.

Kā tiek noteikta kredīta summa?

Kredītu pret auto ķīlu aizdevēji nosaka Jūsu auto vērtību un aizdod Jums naudu, pamatojoties uz to. Jūsu auto darbojas kā ķīla, tādēļ Jums ir jāpārraksta auto uz aizdevēja vārda uz kredīta termiņu, kad kredīts būs atmaksāts, Jūs atgūsiet sava auto īpašumtiesības.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā