Kur saņemt papildus summu pie esoša kredīta?

Kur saņemt papildus summu pie esoša kredīta? Turpini lasīt, lai uzzinātu!

Kredītu grāmata

Tātad, ja jūsu pieejamā kredīta summa ir 300 eiro un esat aizņēmies 200 eiro uz 30 dienām, tad varat aizņemties vēl 100 eiro, bet atmaksas termiņš var palikt tas pats, kas pirmā aizdevuma formēšanas dienā tika noteikts. Šādi ir jāuzmanās, jo atmaksa būs jāveic, pretējā gadījumā jūs riskējat ar saviem nākotnes līdzekļiem. Visi zinām, ka soda procenti var būt ļoti sāpīgi, īpaši, ja finanses ir ierobežotas.

Šāda, papildus, aizdevumu iespēja var būt ļoti izdevīga nestandarta situācijās, bet uz to nevajadzētu paļauties. Lūk aizdevēji kuri piedāvā šādu iespēju:

  • Vivus.lv
  • SMScredit.lv
  • Ondo.lv

Šie aizdevēji piedāvā šo pakalpojumu. Vivus.lv ir ātro kredītu izsniedzējs un šajā situācijā varētu piedāvāt labāko variantu, jo aizdevuma summa var būt lielāka un atmaksas termiņš ir līdz pat diviem gadiem. pašsaprotamu iemeslu dēļ, ja ņemat papildus summu nedēļu pirms aizdevuma atmaksas, tad jau pēc nedēļas būs jāveic abu šo summu atmaksa vai jāveic aizdevuma pagarināšana.

Ņemt šīs papildus summas vajadzētu tikai lielas nepieciešamības gadījumā. Lēmums ir jūsu rokās, bet tas ir rūpīgi jāizvērtē. Ņemot vērā, ka šie ir ātrie kredītu, tātad pieteikties un saņemt naudu varat ļoti ātri, ir jāizvairās no spontānas rīcības. Ir jāatrod laiks, lai apdomātos par papildus aizdevuma nepieciešamību. Ir jāizvērtē atmaksas iespējas. Ja nauda ir nepieciešama, bet ar atmaksu ir redzamas problēmas, tad, iespējams, labāk ir vērsties pie cita aizdevēja. Šādi varat izvairīties no situācijas ka visa summa ir jāsamaksā ļoti īsā laikā. ja aizdevums ir uz ilgāku laiku, tad šī iespēja ir krietni pievilcīgāka, bet arī tad ir jāapdomājas, jo jūs uzliekat papildus slogu uz savu naudas maku.

Atbildīga kredītu ņemšana ir galvenais noteikums un prasība, kas ir jums jāprasa no sevis paša. Tikai tā jūs varat sevi aizsargāt no negatīvajām sekām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā