Labi portatīvie datori

Iegādāties labu portatīvo datoru nav tik vienkārši, kā iegādāties jaunus džinsus. Kad svarīgā informācija – piemēram, komforts un kvalitāte – var būt jūtama ģērbtuvē, uzmērot iekāroto džinsu pāri, Jums ir jāizanalizē daudzi portatīvā datora aspekti, lai uzzinātu to pašu informāciju. “Kā džinsus var salīdzināt ar portatīvo datoru?” Jūs domājat. Atbilde ir vienkārša. Tāpat kā pāris labu džinsu var kļūt par galveno apģērbu Jūsu garderobē, tāpat arī labs portatīvais dators padarīs Jūsu personīgo/biznesa dzīvi pilnīgu, ja tas var izpildīt Jūsu mērķus un vajadzības. Abi ir ļoti personīgas lietas, kam ir jāpiedāvā pirmklasīgs dizains, cienīgs komforts un augsta kvalitāte, kas viss kopā rada lielisku lietošanas pieredzi.

Apskatīt lētus un labus portatīvos datorus

Apskatīt portatīvos datorus

Jums nepieciešama palīdzība laba datora izvēlē? Turpiniet lasīt šo rakstu par labiem portatīvajiem datoriem.

Informācijas apkopošana

Diemžēl, ja Jūs neesat pazīstams ar tehnisko terminoloģiju, informācijas apkopošana nav tik viegla, jo teikums “Šis portatīvais dators ir aprīkots ar 3,6 GHz Intel Pentium 4, 1 GB RAM, 500 GB cieto disku, 17 collu monitoru – kas kopā sver 5.5kg” Jums neko nenozīmē. Tātad, mēs ne tikai apskatīsim punktus, kas jāņem vērā, lemjot par datoru, mēs paskaidrosim katru punktu, lai saprastu, ko tas nozīmē un kāpēc tas ir tik svarīgs.

Kas jāņem vērā, lemjot par labu portatīvo datoru

Lenovo Essential B50-30

Pirmais solis, pirms Jūs pat dodaties veikalā vai sākat meklēt jaunu datoru internetā (internetā ir lēti), ir noteikt, kāda izmēra portatīvo datoru Jūs meklējat. Tas ietver fiziskos izmērus un svaru. Portatīvie datori svārstās no mazāk nekā 1 kg līdz nedaudz vairāk 6kg! Ja Jūs plānojat pārvadāt Jūsu datoru darījumu braucienos/uz un no skolas, vieglāks dators daudz labāk kalpos šim mērķim. Ja Jūs meklējat portatīvo datoru mājas lietošanai dažādās telpās, lielāks stacionārā galda aizstājējs būs ideāls Jums.

Portatīvo datoru kategorijas

Ir dažādu kategoriju portatīvie datori, kas tiek klasificēti atbilstoši svaram. Zemāk ir norādīta informācija par datora svaru, ekrāna izmēru un dažādu kategoriju plusiem un mīnusiem, kas palīdzēs Jums tās atšķirt.

  • Tīkla dators (netbook) – mazāk par 1.5kg; 8,9-10 collu ekrāns, viegls, viegli pārnēsājams; trūkstošas funkcijas, neērta tastatūra
  • Viegli pārnēsājams – mazāk nekā 2 kg; 10 – 12 collu ekrāns, viegli pārnēsājams, viegli noslēpjams; trūkstošas funkcijas, lēns cietais disks
  • Plāns-un-viegls – 2 – 4kg; 13-15 collu ekrāns, viegls, viegli pārnēsājams, ērtāka tastatūra; mazāk funkciju nekā lielākiem datoriem
  • Standarta – 3 – 5kg; 14 collu ekrāns; ērts ikdienas lietošanai, zemākas cenas, nav ievērojamu funkciju, vidējs sniegums
  • Stacionārā datora aizstājējs -> 5kg; 15-17 collu ekrāns, liels ekrāns, pārnēsājams, gandrīz visas stacionārā datora funkcijas; nav paredzēts gariem pārvadājumiem, jānovieto uz virsmas (pārāk smags klēpī)
Apskatīt labākos portatīvos datorus

Vairāk informācijas

Dateks interneta veikals, kas pazīstams ar zemo cenu un plašo piedāvājumu – laba izvēle, kad nepieciešams iegādāties labu portatīvo datoru.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā