Lenovo portatīvie datori

Lenovo ir datoru ražotājs, kas visā pasaulē pazīstams ar savu izstrādājumu kvalitāti un jaunāk tehnoloģiju izmantošanu savu produktu uzlabošanā.

Lenovo portatīvie datori

Lenovo portatīvo datorus iedala divās lielās grupās:

  • IdeaPad – šīs grupas datori vairāk ir paredzēti personīgai jeb lietošanai mājās tie ir piemēroti sērfošanai internetā, filmu un video skatīšanai, kā arī tie, ir viegli pārvietojami dodoties ceļojumā vai vienkārši atrodoties kustībā.
  • ThinkPad – šajā grupā esošie portatīvie datori vairāk piemēroti biznesam un ofisa darbam. To dizains ir diezgan vienkāršs, taču tie parīkoti ar dažādām papildus funkcijām, kas pasargā tos, piemēram, no šķidrumu radītiem bojājamiem uzlejot kafiju. Šiem datoriem parasti ir matēts ekrāns.

Viena no Lenovo portatīvo datoru izslavētākajām īpašībām ir īpaši izstrādātās tastatūras, kas ir daudz parocīgākas to lietotājam, kā arī uzlabo darbību tempu. Tastatūra nav vienīgā Lenovo kvalitātes pazīme, šīs firmas datori izceļas ar savu ilgo mūžu, lai gan tehnoloģijas iet uz priekšu un datori ar laiku morāli noveco, jo jaunās programmas sevis darbināšanai pieprasa, ko pavisam citu nekā, tās kas bija aktuālas datora izstrādes laikā, šī ražotāja datori fiziski ir gatvi strādāt vēl ilgu laiku.

Jāpiebilst, ka uzņēmums seko līdzi laikam un veido savus datorus, izmantojot tikai jaunākās un aktuālākās tehnoloģiju tendences par ko liecina arī jaunais IdeaPad Yoga 2Pro ar 360 grādos atliecamu displeju, kas ir perfekts video un filmām, kā arī Yoga sērijas kabatas izmēra portatīvais dators, kurš ir tik mazs un viegls, ka izskatās pēc palielāka maka, taču pilda visas portatīvā datora pamatfunkcijas. Tai pašā laikā, biznesa klases, ThinkPad datoru lietotājiem par prieku, Lenovo ir izstrādājis portatīvo datoru, kura baterijas ilgus ir 14 stundas.

Ieejot datorpreču vai elektrotehnikas veikalā, jūs saskarsieties ar visai mazu Lenovo portatīvo datoru klāstu, taču internetu veikalu iedāvājumā noteikti spēsiet atrast sev piemērotāko un labāko datora modeli, turklāt par patīkamāku cenu nekā veikalā. Lenovo portatīvie datori ir atrodami dažādās cenu kategorijās, līdz ar to pieejami ikvienam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā