Lēti portatīvie datori

Portatīvie datori vairs netiek uzskatīti pat luksusa precēm. Gandrīz ikvienam ir dators, no maziem bērniem līdz vecāka gada gājuma cilvēkiem. Mēs vienkārši nevaram bez tiem dzīvot. Ir dažādi lēti portatīvie datori interneta veikalā, kas atbildīs ikviena vajadzībām. Ir datori, kas paredzēti datorspēļu cienītājiem, kas izmaksās diezgan daudz. Ir arī datori, kas paredzēti pamata darbībām, piemēram, e-pastam un tekstapstrādei, un tie ir lēti. Lielākā daļa lēto jauno portatīvo datoru nāk komplektā ar datoru somām, kā arī citiem aksesuāriem un tos var lietot arī ar universālajiem portatīvo datoru lādētājiem.

Apskatīt lētus portatīvos datorus

Apskatīt portatīvos datorus

Labāko portatīvo datoru zīmolu patērētāju pārskatu mērķis ir palīdzēt vidusmēra cilvēkam atrast lētu portatīvo datoru, kas vislabāk atbilst viņa vajadzībām. HP un Dell ir divi no pazīstamākajiem zīmoliem.

Ko ņemt vērā, meklējot labāko portatīvo datoru zīmolu

Meklējot labāko portatīvo datoru zīmolu, ir ļoti svarīgi ņemt vērā tā tehniskos datus un specifikācijas. Galu galā Jūs pērkat ne tikai nosaukumu, bet arī pašu tehnoloģiju. Tātad, cilvēkiem, kuri nezin, kura zīmola datoru iegādāties, šis varētu palīdzēt viņiem lēmumu pieņemšanā.

Portatīvais dators

Izmērs un svars: Ir divu veidu portatīvie datori. Tīkla datori ir mini datori un ir mazāki un vieglāki nekā standarta portatīvie datori. Tiem ir vienkāršas funkcijas un vienkārša lietojumprogramma. Lielākajai daļai nav optiskā diska, lai atskaņotu DVD, tādēļ Jums būs nepieciešams iegādāties ārējo disku. Standarta portatīvie datori ir smagāki un lielāki, salīdzinot ar tīkla datoriem, bet tiem ir plašāks pielietojums.

Baterijas darbības laiks un garantija: Baterijas darbības laiks ir viena no vissvarīgākajām lietām. Portatīvais dators nekam neder, ja tas darbojas tikai 30 minūtes pēc uzlādes. Tas ir pretrunā ar pašu ierīces mērķi, kas ir pārnēsājamība. Vienmēr pievērsiet uzmanību datora baterijas darbības laikam. Dators ar vismaz 2 stundu baterijas darbības laiku ir lēts variants. Jūs varat arī iegādāties papildus bateriju vēl ilgākai darbībai.

Lielākā daļa ražotāju ietver 2 gada garantiju detaļām un remontam, ja Jūs pērkat datoru. Ir arī citi ražotāji, kas to neietver, tādēļ uzziniet to laicīgi. Vienmēr, ja Jums rodas šaubas, vaicājiet. Labāk ir uzdot jautājumus un iegādāties to, kas ir labākais Jums, nevis izlikties, ka Jūs kaut ko zināt un galu galā izšķērdēt lielu naudas summu.

Bezvadu iespējas: Portatīvie datori ir paredzēti pārnēsāšanai. Tie nav paredzēti piesaistīšanai pie modemiem. Internets ir ļoti svarīgs lielākajai daļai cilvēku. Tas dod viņiem pieeju pārējai pasaulei. Portatīvais dators bez bezvadu iespējām ir tikpat slikts kā dators ar īsu baterijas darbības ilgumu. Meklējiet datoru, kam ir vismaz 802.11 B/G LAN. Jaunākais ir bezvadu-N, bet ne visi datori to atbalsta. B un G būs pietiekami.

Operatīvā atmiņa (RAM) un procesors: Jo lielāka RAM, jo labāk, tomēr Jums nebūs nepieciešams daudz RAM, lai izpildītu pamatfunkcijas, piemēram, rakstīšanu Word vai pārlūkošanu. Tas ietekmēs tikai apjomīgas programmas, piemēram, spēles. RAM var tikt palielināta, tāpēc par to nav pārāk jāuztraucas. Tomēr Jums ir nepieciešams noskaidrot datora maksimālo veiktspēju. Lielākā daļa datoru var tikt uzlaboti līdz 4GB RAM. Parasti RAM var viegli uzstādīt, bet, ja rodas šaubas, palūdziet tehniķim darīt to Jūsu vietā.

Procesors ietekmē portatīvā datora sniegumu. Procesors būs atkarīgs arī no portatīvā datora mērķa. Jums nav nepieciešams ļoti spēcīgs procesors Word dokumentu veidošanai vai interneta pārlūkošanai, bet spēcīgs procesors noderēs, ja Jums ir nepieciešams rediģēt video vai spēlēt datorspēles.

Datoru ražotāji

Lētu portatīvo datoru ražotāji: Acer, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, Samsung, Toshiba.

Nopirkt portatīvo datoru par lētu naudu internetā

Nopirkt portatīvo datoru

Internets dod iespēju ietaupīt ikvienam portatīvā datora pircējiem. Lēti un labi portatīvie datori ir nopērkami Dateks interneta veikalā!

Jauna portatīvā datora iegāde internetā

Jauna portatīvā datora izvēle var būt diezgan grūts uzdevums. Nav šaubu, ka Jūs vēlaties iegādāties labāko un lētāko portatīvo datoru, ko Jūs varat atļauties. Jums būs nepieciešams līdzsvarot dažādas funkcijas, lai mēģinātu noteikt, kurš dators ir pats labākais Jums. Kad Jūs pieņemat savu lēmumu, Jums vajadzētu apskatīt dažādas iespējas internetā, piemēram, baterijas darbības laiku, atmiņu, cietā diska ietilpību, datora ekrāna izmēru un pārnēsājamību par ko runājām šajā rakstā. Diemžēl, parasti nav iespējams iegūt labāko  un lētāko portatīvo datoru ar ideāliem parametriem. Piemēram, ekrāna izmērs un viegla pārnēsājamība ir divas funkcijas, kas ir nepieciešamas datoram, tomēr ir viegli redzēt, ka šie aspekti ir tiešā pretrunā viens ar otru. Daži portatīvo datoru ražotāji var mēģināt mazināt šo konfliktu, cik vien iespējams, piemēram mēģināt padarīt portatīvo datoru pēc iespējas plānāku. Funkcijas, ko Jūs izvēlēsieties, galu galā atspoguļos to, kam Jūs plānojat izmantot savu portatīvo datoru un Jūsu personiskās vajadzības.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā