LG viedtālruņi

LG ir Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants, kas izceļas ar augstas klases viedtālruņu, planšetdatoru, kā arī televizoru ražošanu. LG viedtālruņi ir vieni no labākajiem pasaulē, bet pašus jaunākos telefonus daži steidzas novērtēt kā “labākos pasaulē”. Lai gan varbūt ko tādu teikt būtu pārsteidzīgi, LG tālruņi ir īpaši pievilcīgi, it sevišķi tie, kas aprīkoti ar QHD ekrānu, kas tos padara, tā sakot, par telefoniem ar lieliskas izšķirtspējas ekrānu.

Interesantākie LG viedtālruņi

Apskatīt

  • LG Optimus L90 – ne tik ļoti jaudīgs, taču katrā ziņā iekārojams viedtālrunis. Tas piedāvā visu jau ierasto – divas kameras, pāris procesori, un tā tālāk. Un tomēr jāizceļ pāris lietas, kas saistībā ar to ir svarīgas. LG Optimus L90 baterija “pavelk” 10 stundas sarunu, bet neizslēgt to var ne vairāk, ne mazāk kā 6 diennaktis, kas, atgādināsim, viedtālruņiem ir ļoti, ļoti daudz – pat ja baterija nav nekas īpašs ietilpības ziņā, LG ir iznācis arī telefons, kas būs pa kabatai plašākām cilvēku masām, turklāt neizlādēsies, kad jums kāds jāsagaida lidostā.
  • LG G3 – jaudīgs, ļoti jaudīgs un vienkārši lietojams telefons. Tas aprīkots ar neticamas izšķirtspējas ekrānu, kā arī atmiņu, kuru var paplašināt līdz diviem terabaitiem. Tam ir 13 megapikseļu kamera, kā arī ietilpīga baterija, kas ļaus darīt visu, ko vien var darīt ar šādu telefonu, diezgan ilgi. Pārsteidz draugus, uzlādējot šo augstās klases dinozauru ar bezvadu tehnoloģiju.
  • LG G Flex – smuks, jaudīgs tālrunis, kas lokās. Tas ir diezgan padārgs un diezgan jocīgs, jo tas lokās (arī tā baterija lokās), turklāt ražotāji, atšķirībā no iPhone 6 gadījuma, to arī ir paredzējuši. Tas nedaudz pielāgojas jūsu redzei, ļaujot, piemēram, kvalitatīvāk skatīties filmas (kaut gan jājautā – kurš tad īsti skatās filmas mobilajos telefonos?).
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā