Lielākais interneta veikals Latvijā

1a interneta veikals, kura cipars ir viens un burts ir pirmais, ja skatās uz alfabētu. Tas ir viens no vecākajiem interneta veikaliem Latvijā. Dažādi dati un statistikas liecina, ka 1a ir lielākais interneta veikals Latvijā. Ja jau tik ilgi spēja noturēties Latvijas tirgū un būt mīlēts klientu vidū, tad tas nozīmē, ka šī ir īstā vieta, kur iepirkties ātrāk un lētāk.

Ja minētā preces izņemšana ofisā ir bezmaksas, tad pārējās iespējas ir maksas pakalpojumi un izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem. Piegādes iespējas ir:

  • Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi
  • Piegāde uz DPD paku bodes punktiem
  • Piegāde uz Latvijas Pasta nodaļu izņemšanas punktiem
  • Piegāde uz Statoil izņemšanas punktiem
  • Piegāde uz Omniva izņemšanas punktiem
  • Piegāde uz Pasta stacija izņemšanas punktiem

Atkarībā no preces lieluma un svara, iespējas kā preci varat saņemt var mainīties vai var būt pieejama tikai saņemšana pēc adreses vai pārdevēja ofisā. Arī cenas par piegādi mainās pēc šiem pašiem principiem. Protams, aizdevējs piedāvā arī dažādas akcijas, kuru ietvaros  visām precēm, pirkumiem no konkrētas naudas summas vai atsevišķām preču grupām var tikt piedāvāta bezmaksas piegāde.

1a.lv ir augošs uzņēmums kura mērķis ir stabila pirmā vieta Latvijas tirgū. Šis uzņēmums attīstās ar šo mērķi prātā tāpēc klientiem tiek piedāvāts labākais uz ko uzņēmums ir spējīgs un tiek meklētas jaunas iespējas kā uzlabot jau esošo, lai sniegtu vairāk. Tas tiek darīts gan preču sortimenta gan pārdevēja mājas lapas attīstības ziņā, jo interneta veikala lielākais ierocis ir tieši iespēja iepirkties internetā, līdz ar to, mājas lapa ir kā uzņēmuma seja. Attīstot savu imidžu veikals kļūst pievilcīgāks gan vizuāli gan citos veidos, tas kļūst pamanāmāks. Veikals arī aktīvi piedalās dažādos sociālos un sabiedriskos projektos atbalsots dažādas organizācijas un pasākumus, arī šādi veicinot savu atpazīstamību.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā