MSI portatīvie datori

Latvijā pieejamo portatīvo datoru klāsts ir gana plašs un starp citu datoru ražotāju precēm ir atrodami arī MSI portatīvie datori. MSI (Mircro – star internacional) ir Taivānā bāzēts elektropreču uzņēmums, kas lielākoties ražo datorus un ar tiem saistītas elektropreces.

MSI datori ir diezgan populāri visā pasaulē, taču Latvijas tirgū tie mēdz palikt ēnā, jo veikalu tīkli labprātāk izvēlas tirgot un reklamēt jau labi zināmos datoru ražotājus. MSI portatīvie datori atkarībā no modeļa ir piemēroti gan izklaidei, gan ari darbam, turklāt ar atsevišķi MSI modeļi ir gana labi arī spēlēm.

Daļai no MSI portatīvajiem datoriem ir pieejami ar Full HD ekrānu, kas ļauj baudīt izcilu attēla kvalitāti gan spēlējot spēles, gan ari skatoties iemīļotās filmas, vai strādājot ar kādu no dizaina programmām. Viens no MSI portatīvo datoru modeļiem ar Full HD ekrānu ir MSI GT683-627PL, turklāt šis modelis būs gana jaudīgs arī darbam ar dažādām programmām.

MSI ražo gan mini, gan vidējās klases portatīvos datorus, kas atšķiras ar datora izmēriem un svaru. Mini klases MSI datorus būs viegli pārvietot, tie ir plānāki un vieglāki par vidējās klases portatīvajiem datoriem, taču vidējās klases portatīvajiem datoriem ir lielāks ekrāns, kas nodrošina produktīvāku darbu, ja nākas strādāt ar vairākiem atvērtiem logiem vienlaicīgi.

Latvijā pieejami dažādu kategoriju MSI portatīvie datori. Tie, tāpat kā citu firmu ražotie datori, atšķiras pēc datoru klases, dizaina un, protams, arī cenas. MSI datoru cena attiecībā pret kvalitāti ir sabalansēta it īpaši ja runa iet par cenu grupu no 400 līdz 700 eiro.

Ja lielu lomu datora pirkšanas procesā pievēršat dizainam, tad jāteic, ka pirmajā mirklī MSI datori ar neko īpašu neizceļas, taču pavērojot tuvāk pamanīsiet vairākas gudri iestrādātas detaļas.

MSI portatīvos datorus var iegādāties elektropreču un datortehnikas veikalos, taču vislielāko modeļu klāstu atradīsiet tieši interneta veikalā, turklāt interneta veikalā, neizejot no mājām, varēsiet salīdzināt visu modeļu parametrus, kā arī iegādātie datoru par zemāku  cenu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā