Nokia viedtālruņi

Nokia kādreiz bija lielākais mobilo telefonu ražotājs pasaulē, taču 2014. gada aprīlī kompānija par ļoti mazu summu tika pārdota Microsoft. Lai gan Nokia ir jauns īpašnieks, un telefonos vairs nav tās sajūsminošās spozmes, kas bija rodama vēsturiskajā 3310 modelī, Nokia viedtālruņi nu ir aprīkoti ar mūsdienīgu operētājsistēmu, kā arī izceļas ar kvalitāti un pieejamību vidusmēra patērētājam.

Pamanāmākie Nokia viedtālruņi

Apskatīt

  • Lumia 930 – augstas klases viedtālrunis, kas sacenšas ar iPhone (taču ir ar labāku cenu) un analogiem HTC/Samsung modeļiem. Lumia 930 varētu būt labākā Nokia, kas pieejama tirgū – kvalitatīvs ekrāns, ātra darbība, lieliska kamera. Tās dažas aplikācijas, kas pieejamas, protams, ir lieliskas.
  • Lumia 530 – budžeta klases viedtālrunis, aprīkots ar Windows 8.1 operētājsistēmu. Tas ir viens no lētākajiem viedtālruņiem tirgū, taču neliks vilties, jo tam ir gan pietiekami jaudīgs ekrāns, gan pietiekami ilgs baterijas laiks. 530 ir laba mediju ierīce, taču Windows 8.1 operētājsistēma ir gan trumpis (jo tā ir ātra), gan slikta roka – tam tomēr ir pārāk maz pieejamu aplikāciju.
  • X2 – vēl viens budžeta klases tālrunis, kas pirmoreiz skatīja sauli tikai šī gada jūnijā. Tam ir pievilcīgs dizains, kā arī pirmklasīgs, izturīgs korpuss. Pieejamā krāsu palete gan norāda galvenos pretendentus uz šo telefonu — jaunus cilvēkus un pusaudžus. Atšķirībā no citiem Nokia telefoniem, X2 operētājsistēma ir Android, kas var kādu šīs OS mīlētāju pārvilināt uz Nokia nometni.

Nokia viedtālruņi vēl joprojām ir plaši pieprasīti. Lai gan kompānijas ražotie tālruņi ir mainījušies teju līdz nepazīšanai, daļā Nokia modeļu vēl joprojām varam matīt leģendāro korpusa izturību, kā arī aci uz detaļām, kas raksturoja senos Nokia modeļus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā