Par Tavu darba vietu

Diemžēl daudzi Latvijas iedzīvotāji strādā sev netīkamu un nepatīkamu darbu. Ja rodas sajūta, ka katru jaunu darba dienu tu sagaidi ar sajūtām, kuras rada tikai nepatīkamas emocijas, ir vērts pajautāt pašam sev – vai es strādāju savā īstajā un piemērotākajā darba vietā? Ņem vērā, ka darbs tomēr aizņem ļoti lielu mūsu dzīves daļu –vai tu tiešām vēlies to pavadīt disharmonijā, darot to, kas Tev nesagādā prieku? Sniegsim dažas pazīmes un ieteikumus, kas Tev palīdzēs vieglāk pieņemt lēmumu – palikt vecajā darba vietā vai uzsākt ko jaunu?

TU NELEPOJIES AR SAVU DARBA VIETU UN LABPRĀT UZSĀKTU KO CITU

Tas laikam ir pirmais un pats galvenais. Ja tu nejūti nekādu lepnumu par savu darbu – par kompāniju, par savu amatu, veicamajiem darbiem, uzstādītajiem mērķiem un sasniegumiem – tad ir ļoti konkrēti sev jāpajautā, ko tu vēlies sasniegt;
Svarīgi minēt, ka prieks un lepnums par savu darbu un paveikto ir viens no galvenajiem dzinuļiem darboties vēl labāk;
Ja tomēr šādas sajūtas nav, tad patiesībā var teikt, ka Tu strādā tikai strādāšanas pēc, jeb drīzāk – tikai finansiālā atalgojuma dēļ.
TU PAVEIC TIKAI PAŠU NEPIECIEŠAMĀKO UN NEREDZI IZAUGSMES IESPĒJAS

Ja strādājot konkrētā uzņēmumā Tevī nav nekādas degsmes un vēlēšanās izdarīt kaut ko vairāk un nevēlies nākt klajā ar kādiem jauniem ierosinājumiem, iespējams, ir pienācis laiks mainīt darba vietu;
Svarīgi ir vēlēties meklēt jaunus un citādus ceļus, kā izdarīt lietas vēl labāk. Bet ja Tu tikai zini savus pienākumus un tos arī veic. Ja Tu par darbu vairs nedomā – lai domā citi, kas ir lielākos amatos par tevi – nemoki sevi un skaidri apdomā par saviem tālākiem dzīves plāniem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā