Portatīvā datora drošība dažādās situācijās

Vai portatīvos datorus zog? Zog visu un arī portatīvos datorus zog. Šajā rakstā parunāsim par portatīvo datoru drošību un apskatīsim dažādas situācijas, lai izvairītos no nepatīkamas situācijas, kad portatīvais dators ir pazudis un pazušanā kāds ir palīdzējis.

Portatīvais dators

Ceļojumi

Ikreiz, kad Jūs ceļojat, vai ar kājām, ar automašīnu vai izmantojot sabiedrisko transportu, Jūsu dators var būt neaizsargāts pret zādzību vai nozaudēšanu. Tas var būt diezgan vienkārši, ja Jums prātā ir citas lietas un Jūs nejauši atstājat savu datoru autobusa vai taksometrā. Ir svarīgi palikt modram un turēt datoru blakus visu laiku. Atkal, aplieciet datora siksnu ap sevi, lai pasargātu to no nozagšanas.

Portatīvie datori auto stāvvietās

Atcerieties; neatstājiet savu portatīvo datoru automašīnā redzamā vietā bez uzraudzības. Ja Jums ir nepieciešams atstāt savu datoru automašīnā jebkāda iemesla dēļ, nemanāmi ielieciet to auto bagāžniekā. Neaizmirstiet to paņemt pēc tam, it īpaši ja izmantojat nomas auto. Neatstājiet savu datoru bagāžniekā ilgu laiku ļoti karstās dienās. Daudzi datori tiek nozagti no stāvošām automašīnām jo tie ir ātri pārdodami tālāk. Tātad, lūdzu, padomājiet, pirms rīkojaties.

Nomaskējiet

Ir bijuši gadījumi, kad cilvēki ir aplaupīti uz ielas. Ja Jūs ejat cauri augsta riska zonai, Jums vajadzētu maskēt faktu, ka Jums līdzi ir portatīvais dators, ieliekot to mugursomā vai sporta somā.

Portatīvo datoru lietošana sabiedriskās vietās

Kad Jūs lietojat datoru sabiedriskā vietā, ne tikai Jūs varat redzēt tā ekrānu; it īpaši tad, ja Jūs izmantojat savu klēpjdatoru sabiedriskajā transportā. Padomājiet par to, cik reizes Jūs esat sēdējis blakus kādam, kas izmanto savu datoru un ko Jūs esat spējuši izlasīt uz ekrāna. Atcerieties, ja Jūs izmantojat savu datoru publiski, Jums jābūt uzmanīgiem par to, kas var redzēt datora ekrānu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā