Portatīvā datora saturs

Glabājiet savā klēpjdatorā tikai tos failus un citu informāciju, kas Jums ir absolūti nepieciešama, lai darītu savus darbus, kamēr Jūs neesat savienots ar uzņēmuma datortīklu. Pārsūtiet savus failus uz tīkla mapi, kad esat savienots ar uzņēmuma tīklu.

Ļoti svarīga un konfidenciāla informācija

Neielādējiet informāciju, kas ir konfidenciāla Jūsu portatīvajā datorā, ja vien Jums nav atļaujas to darīt.

Portatīvā datora datu rezerves kopijas

Ja Jūs nemēdzat saglabāt failu kopijas, Jūs riskējat zaudēt failus un citu vērtīgu informāciju, ja Jūsu dators tiek bojāts vai nozagts. Labākais veids, kā saglabāt Jūsu failus, ir pārsūtīt tos tīkla mapē, kad Jūs savienojaties ar uzņēmuma tīklu.

Kafejnīcas un viesnīcas

Paturēt savu datoru redzamības zonā ir īpaši svarīgi, ja Jūs esat kafejnīcā, restorānā vai viesnīcā u.c. Tās ir populāras vietas, kur neģēļi zog mobilos telefonus, maciņus, somas un, protams, portatīvos datorus. Tas aizņem tikai mirkli un Jūsu datora vairs nav. Labākais veids, kā novērst šāda veida zādzības, ir nolikt datorsomu pie kājām, lai Jūs justu tās svaru pret savu kāju un, ja Jums ir gara plecu siksna, uzlieciet savu kāju uz tās vai aplieciet siksnu ap kāju. Tādā veidā Jūs jutīsiet, ja kāds mēģinās to paņemt.

Konferences un semināri

Ir īpaši svarīgi aizsargāt datoru, ja Jūs ņemat to līdzi uz konferenci vai semināru. Jūs nevarat paļauties uz konferences vietas drošību, nedz gaidīt, lai atbalsta personāls aizsargātu to Jūsu vietā. Parasti nav ieteicams ņemt savu datoru līdzi uz šiem notikumiem, ja vien, protams, Jūs neiebilstat ņemt to līdzi un turēt rokās katrā pārtraukumā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā