Portatīvie datori darbam

Atbilstoša portatīvā datora iegāde darba vajadzībām var būt viens no svarīgākajiem lēmumiem, ko Jūs pieņemat. Pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties darīt, ir iztērēt daudz naudas un vēlāk uzzināt, ka Jūs neesat iegādājušies labāko portatīvo datoru darba vajadzībām. Izvēlēties labāko portatīvo datoru darbam ne vienmēr ir viegls lēmums. Portatīvie datori darbam un izklaidei ir pieejami dažādos izmēros, dažādās specifikācijās, krāsās un cenās.

Apskatīt portatīvo datoru piedāvājumu

Apskatīt portatīvos datorus

Patīkamas cenas, populārākie ražotāji un ērtas piegādes iespējas.

Šeit ir daži padomi, kas Jums jāpatur prātā, meklējot pareizo datoru tieši Jums.

Portatīvie datori nav tik viegli uzlabojami kā stacionārie datori. Ir grūti aizvietot kādu tā daļu, piemēram, cieto disku. Daži portatīvo datoru Portatīvie datoriražotāji to vispār neļauj. Ir svarīgi meklēt portatīvos datorus, ko vēlāk var uzlabot, piemēram, Jūs varat vēlāk vēlēties ievietot papildus portus. Jums iespējams, liksies, ka šis elements nav tik svarīgs, bet tas var būt ļoti noderīgs Jūsu datora produktivitātes uzlabošanā.

Ir svarīgi izvēlēties atbilstošāko procesoru. Tas nosaka Jūsu datora un tā programmu darbības ātrumu. Daudzi portatīvie datori tagad ir pieejami ar divkodolu procesoriem un četru kodolu procesoriem.

Atbilstošs portatīvais dators darbam! Cilvēkiem patīk portatīvie datori, jo tie ir viegli pārvietojami. Izvēloties portatīvo datoru darbam, Jums jāņem vērā tā pārvietojamība. Ja portatīvais dators ir smags, to visticamāk būs pagrūti nest līdzi. Ja Jūs ņemsiet savu datoru līdzi, dodoties ārpus mājas, vislabāk ir iegādāties plānu un vieglu portatīvo datoru.

Baterija, lai strādāt būtu iespējams no jebkuras vietas! Portatīvie datori parasti tiek veidoti ar 3 vai 6 šūnu bateriju. Portatīvie datori ar 3 šūnu bateriju parasti ir lētāki un to baterijas darbības laiks nav tik ilgs kā 6 šūnu portatīvā datora baterija. Ja Jūs plānojat izmantot savu portatīvo datoru galvenokārt mājās, 3 šūnu baterija var būt pietiekama Jūsu vajadzībām. Ja plānojat daudz ceļot, ņemot līdzi savu portatīvo datoru, labāk būs izvēlēties 6 šūnu bateriju.

Atmiņa, lai būtu vieta darba failiem! Izvēloties labāko portatīvo datoru darbam, ir ļoti svarīgi izvēlēties atbilstošo atmiņas apjomu. Standarta portatīvajiem datoriem ir 256 vai 512 MB atmiņa. Tas ir pietiekami vienkāršai portatīvā datora lietošanai. Ja Jūs gatavojaties vienlaicīgi palaist vairākas programmas vai spēlēt spēles uz Jūsu portatīvā datora, Jūs varat izvēlēties datoru ar lielāku atmiņu. Kā Jau minēts iepriekš, ir grūti nomainīt portatīvā datora cieto disku, tāpēc ir svarīgi domāt par cietā diska apjomu, kāds Jums būs nepieciešams. Ja Jums ir svarīga cena, Jūs vienmēr varat iegādāties ārējo cieto disku vēlāk.

Garantija! Vienmēr pastāv iespēja, ka ar Jūsu portatīvo datoru var notikt kaut kas briesmīgs. Šādos gadījumos ir svarīga laba garantija. Labākie portatīvie datori ir pieejami ar ilgu garantiju, kā arī iespēju iegādāties papildus garantiju.

Nopirkt portatīvo datoru darbam

 Nopirkt portatīvo datoru

Izvēloties labāko portatīvo datoru, ir neiespējami ignorēt Jūsu budžetu. Ja Jums tas ir ierobežots, Jums var nākties izlemt, kas Jums ir nepieciešams datorā un bez kā Jūs vēl varat dzīvot. Ja Jūs meklējat labāko portatīvo datoru, Jums jāpārliecinās, ka tam ir labs ekrāns. Tas ietver ekrāna izmēru un izšķirtspēju. Pārliecinieties, ka ekrāns ir pietiekami liels, lai Jūs varētu ērti redzēt. Portatīvo datoru izšķirtspēja parasti ir 1280×800 pikseļi un dažiem ir vēl labāka izšķirtspēja. Ekrāna izšķirtspēja var ļoti ietekmēt datora lietošanas pieredzi.

Portatīvie datori darbam un izklaidei ir jāaizsargā to lietošanas un pārnēsāšanas laikā, tādēļ Jums vajadzētu iegādāties portatīvo datoru ar izturīgu somu vai apvalku. Lai noskaidrotu, kuras somas vai apvalki ir izturīgākie, jautājiet pārdevējam vai lasiet patērētāju pārskatus internetā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā