Portatīvie datori dizaineriem

Kā izvēlēties labāko portatīvo datoru grafiskajam dizainam? Tas ir diezgan viegli, jo Jums ir nepieciešams koncentrēties vairāk uz portatīvā datora aparatūru, nevis tā programmatūru. Portatīvo datoru nozarē daudzi cilvēki mēdz izvēlēties Dell vai Apple, jo to zīmoli skaidri norāda, ka izvēloties vienu no to produktiem, Jūs to nenožēlosiet. Tie ir pazīstami gandrīz visur kā labākie savā nozarē.

Bet neizkliedējot zīmolu konkurenci, šeit ir daži galvenie faktori, kas Jums jāņem vērā, izvēloties vislabāko portatīvo datoru grafiskajam dizainam:

Faktiskā ekrāna izšķirtspēja:

Tā attiecas uz faktisko portatīvā datora ekrāna izšķirtspēju. Tas ne vienmēr ir atkarīgs no paša ekrāna izmēra, jo daži 13 collu ekrānu datori spēj apstrādāt 1280 x 800 izšķirtspēju, bet tas nenozīmē, ka Jums vajadzētu izvēlēties šādu mazu portatīvo datoru saviem grafiskā dizaina darbiem. Izvēlieties kaut ko virs 15,4 collu ekrāna izmēra, jo jaunāki portatīvo datoru modeļi mēdz ietvert daudz pikseļu mazā ekrāna telpā.

Veiciet izšķirtspējas testu un novērtējiet, kāda izšķirtspēja vislabāk der Jums un Jūsu darbiem. Atveriet vairākas programmas, tostarp Photoshop, un apskatiet, kā ekrānā ietilpst rīkjoslas, cik liela ir rediģēšanas telpa (attēls, kas tiek rediģēts) un cik ass ir faktiskais attēls ar konkrēto ekrāna izšķirtspēju. Mans minējums ir, ka pēc pāris eksperimentiem, Jūs atradīsiet perfektu ekrāna izšķirtspēju, kas atbildīs visiem Jūsu darbiem.

Ja Jūs atrodat datoru pēc Jūsu patikas, bet tā izšķirtspēja vai ekrāna izmērs ir pārāk mazs, laba ideja būtu iegūt otru monitoru Jūsu portatīvajam datoram, jo tādā veidā Jūs varat saglabāt visas rīkjoslas uz monitora un strādāt, rediģējot attēlu uz Jūsu portatīvā datora ekrāna.

Sistēmas operatīvā atmiņa (RAM):

Sistēmas RAM ir ļoti svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties portatīvo datoru grafiskajam dizainam. Grafiskais dizains ietver dažādu programmu izmantošanu, kas mēdz aizņemt daudz RAM, tāpēc, jo vairāk RAM Jūsu sistēmai ir, jo labāk šīs programmas darbosies un jo ātrāk Jūs paveiksiet nepieciešamos darbus un iegūsiet labāko iespējamo veiktspēju no Jūsu portatīvā datora.

Grafikas dizaineri daudz izmanto Photoshop kopā ar citām vektorgrafikas dizaina programmām un viņi parasti lieto apmēram 3-4 programmas vienlaikus, tāpēc RAM apjoms ir ļoti svarīgs vispārējam datora sniegumam. Jums vajadzētu sākt vismaz ar 4 GB RAM, ja Jūs tikai lietojat vienu programmu, bet, ja Jūs plānojat palaist vairākas programmas vienlaicīgi, Jūsu datoram būs nepieciešama vismaz 8GB RAM vai vairāk. Augstākais līmenis, ko Jūs varat iegūt ar pašreizējiem datoriem, ir 16GB. Ja Jums pieder 8GB RAM dators, Jūs varat būt pārliecināts, ka spēsiet paveikt visus nepieciešamos darbus pēc iespējas īsākā laikā.

Tā kā pārdevēji mēdz iekasēt papildus summu par RAM uzlabošanu datoriem, būtu prātīgi iegādāties datoru ar standarta RAM, tad iegādāties papildus moduļus un uzlabot portatīvo datoru paša spēkiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā