Portatīvo datoru somas – datorsomas

Daudzi cilvēki ir ieguldījuši daudz laika un naudas savā portatīvajā datorā, bet neuzskata, ka ir svarīgi aizsargāt savu ieguldījumu ar kvalitatīvu datorsomu. Priekšrocība, ko portatīvais dators sniedz pār stacionāro datoru, ir tā vieglā pārvietošana. Jūs varat ņemt portatīvo datoru līdzi lidmašīnā, autobusā, Jūsu auto, ārsta kabinetā, uz darbu un mājās. Pārnēsājamībai tomēr ir sava cena, kas ir iemācīšanās, kā to pasargāt ceļojumos un pārbraucienos. Tas ir viegli izdarāms, ja ir pietiekami daudz laika, lai atrastu atbilstošāko datorsomu Jūsu vajadzībām.

Apskatīt lētāko datorsomu piedāvājumu

Meklē šeit

Datorsomas

Ja tiek izvēlēta nepareiza soma, Jūs ne tikai riskējat sabojāt savu portatīvo datoru, bet Jūs varētu piemeklēt kāda no problēmām, kam Jūs uzskrienat pat neapzinoties, ka tā bija potenciāla problēma. Piemēram, ja Jūs daudz ceļojat ar sabiedrisko transportu, Jums būs nepieciešama polsterēta plecu siksna, pretējā gadījumā pēc ilgas somas nēsāšanas Jūs nogursiet. Tas var būt diezgan neērti, it īpaši, ja Jūs mēģināt skriet, lai noķertu vilcienu vai laikā paspētu uz lidojumu. Vēl viens piemērs, ja Jūs mēdzat nēsāt līdzi dažādus citus priekšmetus, piemēram, failu mapes, nelielas elektroniskas ierīces, žurnālus, utt., drīz Jūs varat secināt, ka Jums nav vietas, kur to visu satilpināt. Ja Jūs neņemat vērā to, cik daudz vietas ir atvēlēts datoram un cik citām mantām, Jūs varētu saskarties tieši ar šo problēmu. Bez pienācīgas izpētes, šīs šķietami mazās problēmas kļūst ikdienas murgi katru reizi, kad Jūs izmantojat savu jauno datorsomu.

Kādai jābūt datorsomai?

Jūsu datorsomai ir jābūt izturīgai un ūdens necaurlaidīgai. Cik gan noderīga ir datorsoma, ja viens neliels incidents to saplēš un viss tās saturs izkrīt ārā? Kad dators piedzīvo nopietnu kritienu, pastāv liela varbūtība, ka cietais disks nebūs to pārdzīvojis. Viens veids, kā izvairīties no šīs iespējamās katastrofas, ir iegādāties ādas somu. Āda ir ļoti izturīga un var izturēt dažādus pārbaudījumus. Nelieli plīsumi ādā var tikt salaboti, saglabājot datora strukturālo integritāti. Ne tikai ir soma izturīga, bet āda ir stilīga, ja Jūs vēlaties sekot līdzi modei. Ja āda ir pārāk dārga Jūsu budžetam, izmēģiniet neilonu kā lētāku alternatīvu.

Ūdensizturīga datorsoma

Pārliecināšanās, ka Jūsu datorsoma ir ūdensizturīga, ir ļoti svarīga. Ja Jūs iegādājaties ādas datorsomu, tad, pat ja tā nav ūdensizturīga, Jūs varat iegādāties aerosolus, kas aizsargā materiālu no ūdens. (Tikai izmidziniet aerosolu labi vēdināmā vietā. Vislabāk svaigā gaisā.) Šis aerosols ir pieejams daudzos apavu, mēbeļu un bagāžas veikalos. Ja Jūs neizvēlaties ādu, apskatiet somas specifikāciju un pārliecinieties, ka tā ir ūdensizturīga. Diemžēl šķidrumi bojā portatīvos datorus, tāpēc ir ļoti svarīgi turēt tos pēc iespējas tālāk no datora.

Apskatīt datorsomas internetā

Meklē šeit

Portatīvo datoru somas

Dažas portatīvo datoru somas nesniedz pienācīgu polsterējumu ap datoru. Dažām vispār nav polsterējuma. Rūpīgi izpētiet, cik liels ir polsterējums ap datoru un pārliecinieties, ka polsterējums apņem visu datoru. Ja somai ir siksna, kas notur datoru vietā, arī tā ir somas priekšrocība. Polsterējums ir tas, kas pasargā portatīvo datoru no bojājumiem pārnēsāšanas laikā. Pat uzglabājot datoru, polsterējums pasargās to no lietām, kas varētu uz tā uzkrist vai bērniem, kas varētu trakot netālu no datora. Polsterējums uz pleca siksnas ir svarīgs, kā minēts iepriekš. Tas pasargās Jūsu plecu pārnēsāšanas laikā piemēram, ceļojot uz metro vai dodoties ​​lidostas vārtiem vai stāvot lidostas drošības līnijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā