Printeri

Lai gan mūsdienās arvien vairāki cilvēku cenšas samazināt nelietderīgu papīra patēriņu un, cik vien iespējams, visus dokumentus, bildes un citus failus izmantot tikai elektroniskā veidā, printeri savu aktualitāti nebūt nav zaudējuši un vēl aizvien ir neaizstājami palīgi gan mājās, gan arī birojos un citās vietās.

Printeri mēz būt dažādi gan pēc izdrukas tehnoloģijas, gan pēc veicamajām funkcijām.

Printeri

Mūsdienās veikalu plauktos atrodamos printerus varētu iedalīt:

  • Tintes printeros – tie ir salīdzinoši lēti, taču tie darbojas lēnāk nekā, piemēram, lāzerprinteri un to tintes kasetenes nākas mainīt visai bieži, kas beigās sadārdzina printera izmaksas.
  • Lāzerprinteros – šie printeri ir dārgāki nekā tintes printeri, it īpaši ja vēlaties iegādāties krasu lāzerprinteri, taču tie darbojas daudz ātrāk un tonera kasetene jāmaina daudz retāk nekā tintes printeriem līdz ar to, papildus izmaksas printeri lietojot, būs daudz zemākas.
  • Daudzfunkciju printeros – šie printeri mēdz būt gan tintes, gan lāzerprinteri. To galvenā priekšrocība ir vairāku iekārtu apvienojums vienā. Ar daudzfunkciju printera palīdzību jūs varat izdrukāt un ieskenēt dokumentus, veikt kopēšanas darbus un pat nosūtīt faksu. Lielizmēra daudzfunkcionālos printerus parasti izvēlas lietošanai birojos, taču to mazāka izmēra brāļi ir ļoti kompakti un piemēroti mājas apstākļiem.

Jaunākā tendence printeru tirgū ir 3D printeris, kas printē taustāmus 3 dimensiju priekšmetus un jau tagad ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu vairākos arhitektu birojos.

Ja esat nolēmis iegādāties printeri un jau izvēlējies, kurš no iepriekš minētajiem printeru veidiem varētu būt jums vispiemērotākais, būtiski būtu izdarīt vēl vienu svarīgu izvēli – iegādāties printeri ar vai bez vada savienojuma.

  • Printeri ar vada savienojumu iespējams pieslēgt pie datora ar USB vada palīdzību.
  • Bezvadu printeri iespējams pieslēgt ar bluetooth vai Wi-Fi tehnoloģiju, pat atrodoties attālināti no paša printera.

Mūsdienās printeru cenas ir visai demokrātiskas un ja printeris nepieciešams neregulārais lietošanai mājās, to savā īpašumā iegūstiet pa pāris desmitiem eiro, taču, ja vēlaties profesionālāku printeri nāksies nedaudz piemaksāt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā