Privātuma atruna

Paldies, ka apmeklējāt VIS (www.vis.lv) tīmekļa vietni. Mums ir svarīgs katra apmeklētāja privātums. Mēs apņemamies aizsargāt Jūsu privātumu. Mēs piedāvājam izlasīt šo privātuma politiku, lai palīdzētu izprast, kā tiek izmantota informācija, kas iegūta tīmekļa vietnes izmantošanas laikā.

Jebkuru iegūto informāciju par mūsu apmeklētājiem, mēs aizsargājam, lai tā netiktu nozaudēta, nozagta, pārdota un jebkādā citā veidā izpausta trešajā personām.

Sīkdatnes

Tāpat kā daudzas tīmekļa vietnes, mēs arī izmantojam sīkdatnes (sauktas par „Cookies”). Mēs izmantojam sīkdatnes, lai izsekotu mūsu apmeklētāju aktivitātes tīmekļa vietnē un nodrošinātu apmeklētājiem draudzīgāku tīmekļa vietni. Sīkdatnes ir dati, kas tiek lejupielādēti apmeklētāja datorā. Sīkdatnes neuzglabā nekādu personiski identificējošu informāciju. Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izmantošanas, rediģējot pārlūkprogrammas iestatījumus. Vairums sīkdatņu ir t.s. apmeklējuma sīkdatnes t.i. tās tiks automātiski dzēstas no Jūsu cietā diska tūlīt pēc vietnes apmeklējuma beigām. Jums vienmēr ir tiesības atteikties no sīkdatņu pieņemšanas, ja Jūsu pārlūks to atļauj, lai gan šajā gadījumā, Jums nebūs iespējams izmantot dažas no mūsu vietnē citkārt piedāvātajām funkcijām, kā arī Jums var tikt vairākas reizes viena apmeklējuma ietvaros prasīts ievadīt savu paroli un citu informāciju.

Tāpat arī mūsu vietnē sīkdatnes var izmantot mūsu partneri (piem., reklāmas devēji). Mums nav piekļuves šim sīkdatnēm un mēs tās nekontrolējam. Mūsu privātuma politika attiecas tikai uz Vis.lv izmantotajām sīkdatnēm un tā nav attiecināma uz reklāmdevēju izmantotajām sīkdatnēm.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm. Mums nav iespēju kontrolēt un uzraudzīt trešo personu tīmekļa vietnes. Mēs iesakām izlasīt trešo personu tīmekļu vietņu privātuma politiku un noteikumus, ja apmeklējat šīs tīmekļa vietnes. Vis.lv mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Vis.lv mājas lapa ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā, tomēr Vis.lv nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no Vis.lv mājas lapas.

Drošība

Vis.lv seko vispārīgi pieņemtiem industrijas standartiem, lai aizsargātu Jūsu mums iesniegto personīgo informāciju, gan tās nosūtīšanas laikā, gan arī tad, kad esam to saņēmuši. Neskatoties uz to, neviena interneta datu pārsūtīšanas un elektroniskās uzglabāšanas metode nevar tikt uzskatīta par 100% drošu. Tāpēc, lai gan mēs darām visu iespējamo, lai ar komerciāli lietotiem risinājumiem Jūsu personīgo informāciju aizsargātu, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Šī privātuma politika var tikt atjaunināta laiku pa laikam. Privātuma politika stājās spēkā publicēšanas brīdī. Jūsu pienākums ir regulāri apmeklēt šo sadaļu. Ja Jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā