Samsung viedtālruņi

Samsung ir Dienvidkorejā bāzēta augsto tehnoloģiju izstrādes kompānija, kas atbild par piektdaļu no Dienvidkorejas veiktā eksporta. 2013. gadā teju katrs trešais pārdotais viedtālrunis bija Samsung modelis, un arī tagad Samsung viedtālruņi ir populārākie pasaulē. Tie ir dažādi: gan lieli, gan mazi, gan vidēja izmēra, tomēr lielākā tiesa no tiem ir ar palieliem gabarītiem. Viens no lielākajiem Samsung telefonu trumpjiem ir tas, cik spožs ir šo telefonu ekrāns – tas tiek panākts, izmantojot īpašo Super AMOLED tehnoloģiju.

Pamanāmākie Samsung viedtālruņi

Apskatīt

  • Samsung Galaxy Alpha — viens no retajiem viedtālruņiem ar izņemamu bateriju. Tam ir arī metāla korpuss, kā arī laba kamera. Samsung Galaxy Alpha ir padārgs, tādēļ reti būs kāda pirmā izvēle, ņemot vērā, ka tas maksā vairāk par jauno iPhone. Toties tas ir stilīgs un citādāks.
  • Samsung Galaxy S5 — liels, ātrs, ūdensizturīgs, ērts, liels, ar pirkstu nospiedumu detektoru, darbojas ilgāk, nekā parastie viedtālruņi. Vai jau tika minēts, ka tas ir liels? Samsung Galaxy S5 ir ļoti labs, iespējams, pats labākais viedtālrunis, kuru Samsung radījuši. Ja vēlaties iegādāties viedtālruņi, noteikti paspaidiet Samsung Galaxy S5.
  • Samsung Galaxy Young — budžeta klases viedtālrunis, kas paredzēts jauniem cilvēkiem. Lai arī tas neizceļas ar neko īpašu, tā cenas/veiktspējas attiecība ir viena no labākajām tirgū. Noteikti padomājiet par Samsung Galaxy Young, ja domājat par telefona iegādi kādam no saviem jaunākajiem radiem.

Redzams, ka Samsung ir, ko piedāvāt ikvienam no patērētājiem. Lai gan daži iebildīs, ka ne Alpha, ne S5 nevar stāvēt klāt tam, ko piedāvā, piemēram, Apple vai HTC, nekādīgi nevar teikt, ka citi telefoni būtu daudz “labāki” vai “sliktāki” par Samsung telefoniem. Tie ir vienkārši savādāki.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā