SMS Credit – kas Tas ir?

SMScredit 2018 kredīts

SMS Credit – pēdējā laikā populārākais ātrais kredīts internetā Latvijā, kā arī mūsu kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. Aplūkosim no dažādiem aspektiem, kad šis piedāvājums var būt mums izdevīgs, kā mēs varam kvalificēties šim ātro kredītu veidam, kā To saņemt.

Kas nepieciešams lai kvalificētos SMS Credit ātrajam kredītam?

Lai kvalificētos šim kredītam ir jāskatās uz pāris sekojošām vadlīnijām:

Ierobežots personas vecums SMSCredit ātrā kredīta saņemšanai. Šo kredītu Jums būs iespēja saņemt tikai gadījumā, ja esat vismaz 20 gadus vecs(-a), kā arī, nepārsniedzat 75 gadu vecuma robežu. Klienta vecums – viens no aizņemšanās kritērijiem.

‘Tīra’ kredītvēsture. Diemžēl šo kredītu vairs nav iespējams saņemt, ja Jūsu kredītvēsturē ir kāds ‘traips’. Ātrais kredīts 300 EUR uz 30 dienām ar/bez 100% atlaides, maksa 0 EUR/26.40 EUR, likme 0%/107.07%, GPL 0%/179.00%, atmaksā 300 EUR/326.40 EUR.

  1. Kādu summu vēlies? 50 EUR – 425 EUR.
  2. Uz cik dienām? 10 – 30 dienas.

Bankas konts, kādā no Latvijā pieejamajām bankām. Bankas konts būs nepieciešams divām sekojošām darbībām: personības apstiprināšanai, kā arī naudas saņemšanai.

Kādēļ klientam tiek atteikts ātrais kredīts?

Lūk, iemesli, kādēļ aizdevējs var noraidīt klienta pieteikumu:

  • Negatīva kredītvēsture;
  • Tev jau ir aizdevums;
  • Tavi ienākumi ir pārāk mazi;
  • Tev ir neatbilstošs vecums;
  • Tu esi neprecīzi veicis reģistrāciju.

Mobilais telefons un dators ar pieeju globālajam tīmeklim(internetam), jeb tikai mobilais telefons. Savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrāciju pirmajam aizdevumam, Tev jāpārskaita 0,01 EUR uz SMC kontu. Atceries, ka reģistrācijas maksu 0,01 EUR apmērā Tev ir jāiemaksā tikai vienreiz – pirmreizējās reģistrācijas laikā. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev ir jāpiesaka aizdevums no sava klienta profila, Latvijas pastā ar pildspalvu vai arī jānosūta SMS ar vēlamo naudas summu.

Pārliecinies, ka SM Scredit aizdevums ir paredzēts arī Tev! Aizņem atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā