Sony viedtālruņi

Japānas tehnoloģiju gigants Sony izceļas ne tikai ar savām spēļu konsolēm, bet nu jau pievērsies arī viedtālruņu un citu augstas klases tehnoloģiju izstrādei. Sony ir viens no lielākajiem tehnoloģiju gigantiem, kā arī viena no lielākajām Japānas kompānijām, stādāms blakus tādiem milžiem kā Honda, Toyota un Mitsubishi. Sony viedtālruņi ir aprīkoti ar Android operētājsistēmu. Šajā rakstā apskatīsim interesantākos Sony viedtālruņus, kā arī mēģināsim atrast tiem kādas kopīgas raksturiezīmes.

Pamanāmākie Sony viedtālruņi

Apskatīt

  • Sony Xperia Z3 Compact – šķiet, labākais Sony veikums līdz šim. Lieliska baterijas ilgtspēja, mūsdienīgi “dzelži”, kā arī smuks, kompakts ekrāns. Šis ūdensizturīgais telefons ir ne tikai ar diezgan pievilcīgu cenu (teju pusotru reizi izdevīgāks par jauno iPhone), bet arī labu veiktspēju, smuku dizainu un vienu no labākajām kamerām, kas sastopamas viedtālruņos kā tādos.
  • Sony Xperia Z2 – kvalitatīvs, kompakts telefons, kas izceļas ar pieejamu cenu un aprīkojumu, kas būs aktuāls, tas ir, konkurētspējīgs vēl vismaz divus gadus. Lai gan šī nav jaunākā Samsung paaudze, Xperia Z2 tāpat krietni “ieliek” lielākajai daļai tirgū pieejamo viedtālruņu. Tas ir tik labs nevis ar to, ka tas ar neko neizceļas, bet ka gluži kā trumpja kalps uzvar lielāko daļu citu kāršu, tomēr neriskējot ar kārtīm, kuras būtu nepieciešamas izspēlēt svarīgākās rokās. Vai palika skaidrāks?
  • Sony Xperia Z3 – jaunākās paaudzes Sony telefons, aprīkots ar milzīgu 5,2 collu ekrānu. Tas ir visjaudīgākais pašlaik pieejamais Sony telefons, starp citu, arī viens no jaudīgākajiem visā pasaulē. To pierāda tas fakts, ka uz šī tālruņa var spēlēt Playstation 4 spēles (tikai jāiegādājas kontrolieris). Šim telefonam ir lielāka operatīvā atmiņa, nekā raksta autora portatīvajam datoram.

Kopumā apskatītie Xperia telefoni sniedz ieskatu tikai šīs sērijas kontekstā, taču skaidrs, ka vidusmēra patērētājs visvairāk arī vēlētos iegādāties tieši šos, nevis citus Sony telefonus. Pašlaik redzams tikai tas, ka neviens no minētajiem Sony telefoniem neliks vilties.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā