Tavsaizdevums.lv pirmais kredīts

LīdzekļiTavsaizdevums.lv pirmais kredīts bez procentiem dod iespēju aizņemties bez jebkādām komisijas maksām, lai aizņēmējs varētu atgriezt tikai paņemto naudas summu. Tas viss pirmajā aizņemšanās reizē.

Kopumā, lai varētu pretendēt uz aizdevumu šajā uzņēmumā, jums ir jābūt vismaz 21 gadu vecam, bet nedrīkstat būt vecāki par 75 gadiem. Pašsaprotami, ka jums nedrīkst būt kavēti maksājumi citas kredītiestādēs. Kopumā, jums ir jābūt tīrai kredītu vēsturei. Tāpat jums ir jābūt maksātspējīgam, ar pierādāmiem ienākumiem, no kuriem veiksiet aizdevuma atmaksu. Arī bankas konts kādā no Latvijas bankām un telefona numurs ir obligātas prasības kredīta saņemšanai. Izvērtējot jūsu atbilstību kredīta piešķiršanai, aizdevējs jums var to piešķirt vai atteikt.

Ja iepriekš neesat šeit aizņēmušies kredītus, tad ļoti izdevīgi ir aizņemties situācijās kad ir radusies kādi neparedzēti izdevumi vai vajadzības, kuras nebūtu ieteicams atlikt, bet apstākļi neļauj pašiem par to norēķināties vai nevarat to izdarīt pilnīgi. Šādos gadījumos, aizņemoties jūs samazināt risku līdz minimumam, jo šie izdevumi tiktu veikti neatkarīgi no citiem apstākļiem. Jūs rastu kādu citu iespēju to darīt tikai nāktos gaidīt līdz algai. Ar šī kredīta palīdzību varat to darīt uzreiz un to atmaksāt no algas, gluži kā būtu veikuši pirkumu vai maksājumu tad. Tikai jums nav jāgaida, bieži vien laiks ir ļoti svarīgs šādās situācijās.

Protams, ļoti svarīgi ir atcerēties, ka kredīts bez procentiem vēl nebūt nenozīmē, ka varēsiet izvairīties no maksāšanas gadījumos, ja neatmaksāsiet to laikā, kredīta soda procenti var izaugt ļoti ātri un tad vairs nebūs nozīmes vai sākumā bija jāmaksā procenti vai nē. Protams ir iespēja pagarināt kredītu, bet arī tas ir maksas pakalpojums, tāpēc katrs kredīts ir ļoti rūpīgi jāpārdomā un jāizsver. Neapdomīgi paņemts kredīts, pat tāds kuram nav procentu var pamatīgi sabojāt jūsu nākotni. Arī aizdevēji mūs mudina aizņemties apdomīgi, tāpēc darīsim tieši tā. Izmantosim šīs iespējas tikai tad, kad tās ir patiesi nepieciešamas un varam šos kredītus atmaksāt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā